Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 mmorpg játék hangulatos?

Metin 2 mmorpg játék hangulatos?

Figyelt kérdés

Mármint a játékélményre gondolok! Aki már próbálta!Engem leginkább a magyar szöveg ami vonz, bár nem tudom hogy milyenek a küldik (gondolom ölj ölj X mennyiséget),és a fejlődés mennyire gyors!?

Tudom ízlések és pofonok,de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is akik már játszatok/játszanak vele! És melyik szerón vannak a legtöbb magyarok?


2011. dec. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ölj meg x valamit ismételd 10-es szintig jutottam és halálra untam
2011. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unalmas játék az igaz, de ezen a szerveren nem :D www.metin2mester.hu
2011. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Queasy ***** válasza:
A lehető legalja játék.
2011. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 nagyszar játszotam vele mert osztálytársaim rávettek... 10 percig birtam a hangulata sejönbe meg alapból egész játék 1 fos
2011. dec. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 Éve játszok vele minden csak nem hangulatos:D

ha találsz barátokat a légkör jó ha elenségeket akor meg agresziv

idegesitö játék de ha ez nem probléma:p

sima metin2 vel érdemes sztem kezdened ot mindenki magyar www.metin2.hu

vagy magyar privát szerverekel

ddmt2, pumt2, metin2mester mint irták de még sok van

ha hangulatos játék kell akkor Perfect World International (persze angol de vanak magyarok sokan rajta) persze ha tetszik a stilusa:) de ha metin ugy érzed tetszene akor ez sokal joban 2 éve játszom rajta

sokkal megnyugtatób mint metin persze ezt is lehet komolyan veni de ha metin t komolyan veszed beleörülsz ha pwi t komolyan veszed akor csak leterhel kicsit:p

2011. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a legjobb szó a játékra: KULA XD

Egy ideig játszottam vele, és ennyit kell csinálni: space-t nyomod fél óráig közbe mozogsz és már meg is van a 20as szint, nagyon unalmas game :/

2012. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!