Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 Házikedvences játékba...

A Sims 3 Házikedvences játékban mikor és hogy jelenik meg az unikornis?

Figyelt kérdés
A játék kezdete óta nem jelenik meg nekem a térképen az unikornis.Már találkoztam a vízesésnél vadlovakkal meg hozzám is eljöttek, de semmi.Már van 1 macska 1 kutya 1 ló és 1 ember legjobb barátom, meg két kiskedvenc(kígyó,gyík)Mit csináljak?Lécci segítsetek.

2013. júl. 25. 17:59
 1/1 encsi00801 ***** válasza:
A tavakat kell nézni és este. A házi kedvenc az elején nem számít az a megjelenést nem akadályozza. Az unikornis dönti el, ha azt szeretnéd , hogy a családba tartozzon akkor kezd el a lovaglás jártasság tanulását. A befogatásnál ez az egyik kikötés. Kicsit többet írtam mit kérdeztél, de remélem segítettem. A megjelenést akkor nem veszed észre ha nem nézed a térképet.
2013. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!