Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Simsemnek az az "életcélja"...

A Simsemnek az az "életcélja" hogy lásson egy unikornist! Hogyan tudom elérni hogy lásson egyet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
sims hány?
2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sims3
2013. jan. 2. 13:50
 3/7 anonim válasza:
Nekem a sims3 gold edition van, amibe majdnem minden kiegészítő alapból benne van, így azok a helyek is, ahol unikornis felbukkanhat...Nem tudom hány városod van, de keresd meg a legbékésebbet az összes közül, és az is fontos hogy legyen vízesés..Na ha ez meg van, akkor vagy egy szivárvány, vagy felhő, vagy valami lesz a vízesésnél amikor ott van az unikornis, és általában este jelenik meg..de nem mindig..sőt... Nagyon ritkán fellelhető.....Én már találtam egyet egyszer :) Remélem sikerül :)
2013. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, és még valami, az előző vagyok..Gyorsan el tudnak tűnni, így ha unikornis keresésre mész, jobb ha beírod a testingCheatsEnabled true kódot, és teleportálsz, ha meglátod....Különben lehet mire odaérsz eltűnik...:) Térkép nézetben keresgélj ! :)
2013. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a sims3 alapjáték és a háziállatok(és gondolom neked is) Apaaloosa Plainsben van egy vízesés ahol megtalálható, és mint az előző kommentelő írta, este jelennek meg bár nekem egész éjszak ott vannak és nem tűnnek el, és tényleg varázslatos felhőt látsz térképnézetben ott, ahol tartózkodnak. Ha eléggé jól összebarátkozol vele, akkor a házadnál is megjelenhet! (Nem minden nap, de ha megjelenik akkor lehetséges hogy az udvarodban találod egyik este:D)
2013. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tépjen be, majd hagyd ott és keress magadnak is.
2013. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt rengeteg dolgot megtalálsz róla. ;)

2013. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!