Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mesélnétek nekem a Jasper...

Mesélnétek nekem a Jasper alaplapos xboxok-ról? (úgy halottam a slim gépek nagyobb arányba hibásodnak meg, mint a jasper alaplapos xbox-ok) Igaz vagy Nem?

Figyelt kérdés

#Jasper alaplapos #phat boxok #hibásodnak meg hamarabb #vagy a slim gépek
2013. júl. 24. 16:22
 1/6 ZolaZotya ***** válasza:

hát ez úgy ahogy van egy hazugság


Slim a jobban megbízhatóbb

2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele de az egyik xbox-os üzletbe azt mondták hogy, a slim átlagba hamarabb hibásodik meg mint egy jasper alaplapos phat gép. Én nem hinném el ha ezt, de az a konzolbolt nagyon megbízható és értenek is hozzá. Valami kis igazság azért lehet benne nem?
2013. júl. 24. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

-.-

a Fat gépek hibásodtak meg könnyen olyan 7 évvel ezelőtt de aztán javították azokat is, a Slim gépek már majdnem tökéletesítve lettek

de akkor várd meg az Xbox 360 E-t, azt mondják az még a Slimnél is jobb lett

2013. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És az kb mikor jön ki?

van valami infó róla? :)

2013. júl. 24. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Amerikában már június óta kapható, nem tudom nálunk mikor lesz, remélem legkésőbb nyár végére azért hozzánk is eljut
2013. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek majd azokat a boxokat is lehet majd RGH-zni? :)

végül is olyan mint a xbox slim :) csak kicsit tér el.

2013. júl. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!