Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 ba a Jasper alaplap...

Xbox 360 ba a Jasper alaplap mennyire megbízató? 3 led hibás lehet? Több lent

Figyelt kérdés

Most RGH-ztatom a boxom és mondták hogy ezzel be lehet állítani a ventiket és jobban hűt.

Ja amúgy xbox 360 elite.

Kösz előre is.



#Xbox 360 #alaplap #Hibásodhat
2013. júl. 15. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy RED Elit 120Gb (Residend Evil-ös) Jasper konzolom van lassan 5 éves és kifogástalanul működik.

Ha RGH-t rakatsz rá csak is "Wadarr"-nál ő a legnagyobb szaktekintély az egész országban ha moddolnám valaha is a gépem (ami nem történik meg) biztos hogy hozzá vinném mivel sok helyen csak barmolnak.

2013. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az természetes hogy nála csináltatom :).De félek hogy 3 led hibás lesz, ha ki lesz RGH-z va, mert akkor nagyon bekockulok. Most még heti egyszer ha bekapcsolom de az is ritka, de ha ki jön a GTA V, akkor napokat fogok játszani, és félek a 3 led től. Az segít ha Le szedem a burkolatot? Mert akkor jobban szellőzik.Vagy ez hülyeség?
2013. júl. 16. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
leveheted de a por telepszik csak rajta de hidd el nem lesz 3 ledes 12 órákat kockolunk rgh-s jasper alaplapos konzolomon.
2013. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az #1. Vagyok.

Ha a burkolatot leszeded akkor keresztet vethetsz az Xbox360-ra ugyanis a gép hűtése így van kitalálva.

Ahogy az előző válaszoló,én is 10-12 órákat tolom multiban,és semmi gondom sincs.

2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor már is vissza teszem :) csak még előtte beleteszek egy kis ventit, mert sok boxosnak van belerakva, soknak láttam :) vagy az gond?
2013. júl. 16. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:

#1.vagyok.

Én úgy oldottam meg,hogy egy asztali ventilátorral fújatom a gép jobb oldalát 10-15cm-ről,(játék közben is ha érzem hogy melegebb,és kikapcsolás után egy 5 percet),és érezhetően visszahűti a gépet.

A konzolt célszerű úgy elhelyezni hogy kb. a ventilátor közepe felső része azonos magasságba essen a konzol jobb oldalával,és úgy állítsd hogy pont telibe kapja a levegő szemből a lukacsos részt.

Hogy bevált az bizonyítja,hogy a konzol lassan 5 éves.

2013. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát van két ventim csak még nem oldottam meg az áram ellátást.Nem tudom usb ről kapja a bxoról vagy máshonnan.

Tied honnan kapja?

2013. júl. 17. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Sehonnan,én egy asztali ventilátort használok 5 éve az 220Volt-ról megy és 3 fokozatú.Mint írtam,csak rásegítésnek használom + kikapcsolás után kifújatom a meleg levegőt a gépből ami 5-6 perc.

Ezért nem is kellett bágerolni semmit a gépen.

2013. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De ha profi cuccot akarsza gépbe akkor a "Whisper Legacy"-t ajánlom minden fajta kábel a csomagban amire szükség van.


http://www.youtube.com/watch?v=ZTiZ0rKCKIU

2013. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!