Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Sims 3 szigetvil...

Letöltöttem a Sims 3 szigetvilágot de mikor telepíteném és rámegyek a tovább gombra ezt írja ki :"Szeretnéd frissíteni a The Sims 3-at? " és amikor rámegyek azt írja ki h :"Hiba a játék telepítésekor, a The Sims 3-at nem lehet telepíteni"

Figyelt kérdés
Most mit csináljak????

#Sims #Sims 3 #Sims 3: Szigetvilág #sims 3 szigetvilág telepítése
2013. júl. 10. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a Googleban a hibára, annak lehetséges okára, Sims 3 fórumokon keress hasonló cipőben járó embereket, ha nincs, akkor ellenőrizd a gépedet, hardvereket, telepítsd újra a játékot, tölts le egy másik releaset belőle. Ha ezek után sem megy, akkor hagyd a francba.
2013. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Donyi1988 válasza:

Szia! Az általad letőltött verzió nem tartalmazza a játék frissítését, ami elengedhetetlen a kiegészítő telepítésére!Elöbb töltsd le frissítést: keress rá a The sims 3 1.55 patch torrent-re

a google-ban és az első torrentet tölsd le és azt telepítsd fel, majd már a szigetvilág is fel fog telepűlni!

2013. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen nekem is van vele gond. Tényleg kell a frissítés hozzá viszont nem nagyon ajánlom :s Indító panelen át frissítettem az eredeti alapjátékom és teljesen taccsra vágta nem lehet vele játszani. Ugyan így a szigetvilággal szerettem volna játszani mint te kedves kérdező...
2013. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!