Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy le a LEGO Harry...

Miért fagy le a LEGO Harry Potter YEAR 1-4?

Figyelt kérdés

Az aszkabani fogoly részban az utolsó pályán amikor meg kell menteni Serioust és el kell olvasztani a falat ott mindig lefagy.


A választ előre is köszönöm.


2013. júl. 5. 21:03
 1/8 bence10x98 válasza:
100%

képzeld nekem is ez volt a problémám és írtam egy e-mailt a PC GURU-nak és ezt írták:


Szia!


Két megoldás is van, bár hogy melyik működik azt nem tudom:

1. A Vezérlőpult, Hardver és Hang szekciójában a Hang-ot nyisd meg, itt a Hangszórókat jelöld ki, Tulajdonságok, Speciális fül, és az Alapértelmezett formátumot CD minőségre (16bit, 44100) állítsd át, majd Okézd le.

Aztán a C:\Users\Felhasználóneved\AppData\Roaming\WB Games\LEGO® Harry Potter™ könyvtárban a pcconfig fájlt nyisd meg Jegyzettömbben és a

DesiredDynamicLightQuality

UseHires

UseHiresPending

után álló értékeket írd át 0-ra (nullára). Majd mentsd el a fájlt. Ha a kérdéses szakaszon túljutottál akár vissza is lehet állítani a fájlt.


2. Elvileg a játékban is túl lehet jutni a fagyáson, ha az ominózus rész előtt, a szökőkútnál F2-vel aktiváljuk a második játékost (mintha coopban játszanál). És Hermione egyedül megy fel a szobrokhoz (ez fontos), no meg az is hogy a jégfal ne legyen a “képben”. A siker esélyét növelheti, ha bal oldalról a jobb oldali szobrot célzod, kvázi vakon (úgy hogy se a jégfal, se a szobor ne látszódjon a képernyőn), és a másikat ugyanígy, csak fordított irányból.


Üdvözlettel,


Tika

Mentőöv – PC Guru



én nekem a második bejött :D

2013. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZT!!!!!! :DDDD Nekem személy szerint az első jött be laptopon win7 el. :D
2013. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is az 1. jött be.

THX

2013. júl. 24. 14:59
 4/8 anonim válasza:
Köszi Szépen nekem is ugyanez volt a problémám :D
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem nincs olyan mappám az AppData-n belül hogy roaming, és nincs olyan fájlom amit keresünk, pcconfigból csak a ReadMe dokumentum van. Tudnátok segyíteni?? Nagyon régóta vesződöm vele, mindhiába.. :(
2015. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Oh elnézést, mégis sikerült, csak az egyik gépen nem. KÖSZII :)
2015. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszi nekem is az első jött be! :)
2015. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhh, ezer köszönet. Egy hete kapta a fiam születésnapi ajándékba a játékot, hihetetlen hogy még ennyi év után is így árulják buggal.
2016. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!