Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LEGO HARRY POTTER years...

Makimaci kérdése:

A LEGO HARRY POTTER years 1-4,5-7-ben hogyan tudok embereket szerezni?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek érthetően fogalmazni!
2012. dec. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A pályákon, roxfortban mondjuk a kinyitsz egy ládát, vagy szét törsz valamit abban lehetséges, hogy van egy kör alaku lego amin valakinek a feje van. Ez után az Abszol úton meglehet őket venni lego pénzért. Mindjárt írok egyet konkrétan, hogy hogyan tudod megszerezni.
2012. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1-4esben a második rész utólsó pályáján lehet megszerezni az emlék denemet, de ahoz kell lenni egy koboldnak. Koboldot az első rész első pályáján, ugye harry, hagrid, meg most nem juteszembe mi annak a koboldnak a neve, na szóval azokon a sineken a széfhez utaztok és amikor véget ér a film ott vagytok. Ott van egy ilyen vas lakattal lezárt láda, azt kinyitod nem tudom mi a neve annak a varázslatnak, de most mindegy. Az amit Mordon tanított a negyedik részben. Szóval kinyitod ott van benne a kobold felszeded, és megveszed (55,000). És így meg is van a kobold. A második rész utólsó pályájára elmész, eljutsz addig, amikor ott a baziliszkusz (ó, és elfelejtettem leírni, hogy amikor kiválasztod,hogy melyik pályára mész akkor a free playra menj rá, amikor a koboldot akarod megszerezni akkor tökmindegy kivel mész, de amikor voldemortot, akkor a koboldal)ott van a vízben, akkor ott hátul van egy olyan izé amit ki kell nyitni kulcsal, és miután kinyitottad kijön belőle denem, fölszeded, megveszed, (85,500). És így Denem is megvan. Azért Denemet írtam, mert ő vele a pirosan csillogó tárgyakat szét tudod lőni, és azokban is szoktak lenni emberek. Az 5-7ben is így kell embereket gyüjteni. És az Abszol úton lehet őket megvenni.
2012. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az 1-4-ben a roxfortból hogyan jutok az Abszol Útra?
2012. dec. 27. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Emlékszel az első pályára? Ugye mikor bekapcsolod a játékot a foltozott üstben vagy és kimész azon az ajtón, amin az első pályán kimentél az abszol útra(azon amelyik csukva volt és ott fent volt a kilincs és Harryvel felkellett oda menni). Szóval ott kimész és ott vagy az abszol úton. Utána bemész arra a helyre ahol ilyen talárok vannak, ott oda mész a pulthoz ahol azt hiszem a tulajdonos van, és ott tudsz venni embereket. De itt ha felmész egy lépcsőn ami a boltban van, ott tudsz saját embert csinálni. Ja és el is felejtettem leírni, hogy ha százfűlé főzetet iszol akkor tudod kiválasztani azt az embert akivel lenni akarsz. Bár szerintem ezt tudtad.
2012. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az elején mikor bekapcsolod, hanem a roxfortból akarsz oda menni akkor a kilépésre(exit) kell menni és ott leszel a foltozott üstben. A többit meg leírtam.
2012. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is segítségre lenne szükségem. 5-7, xbox360. Elvileg végig játszva, szeretnénk megszerezni a sötét varázslatot, ehhez ugye kell egy gonosz karakter. Pénz van több, mint 5 millió. Visszamegyünk az Abszolúton az üsthöz a kocsmában, ahol a pályákat is lehet választani, de egyszerűen nem tudok karaktert vásárolni. Mindnél az írja locked. Valakinek ötlet?
2017. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!