Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a sims3-mal játszok miért...

Szaszi23 kérdése:

Ha a sims3-mal játszok miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

Ha játszok egy kis idő múlva lefagy és ez jön be: [link]

Miért?


2013. júl. 3. 16:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Name: Intel(R)82945G Express Chipset Family
2013. júl. 3. 17:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, integrált intel kártya. Találtam olyat, akinek a driver csere megoldotta a problémát, azt érdemes kipróbálni, de ha azután is kilépked, akkor szerintem ne erőltesd, mert leéghet. Vagy venned kell egy erősebbet. Ha a driver csere nem egy, akkor írj ide vagy privátba, mindegy csak most mennem kell füvet nyírni, de később segíthetek azzal is. :)
2013. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tudom, hogy hogy kell...Szerintem is jobb lenne ha vennék egy erősebbet. Jólvan köszi :)
2013. júl. 3. 17:20
 14/14 ZsoltyD ***** válasza:
Nekem anno ilyet a Mass Effect (EREDETI, LEMEZES, 990FT-ért vettem) csinált kb. 5 percenként, amikor Windows XP Professional SP3 volt a gépemen, szinte nem is tudtam vele játszani, bár nekem nem integrált VGA-m van (GeForce 9500GT), de mióta felraktam a Windows 7 Ultimate SP1-et azóta nincs vele probléma, már azóta ki is játszottam.
2013. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!