Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a sims3-mal játszok miért...

Szaszi23 kérdése:

Ha a sims3-mal játszok miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

Ha játszok egy kis idő múlva lefagy és ez jön be: [link]

Miért?


2013. júl. 3. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű videókártya hiba. Nem tudod, hogy milyened van? Akkor lehet tudok segíteni. :)
2013. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ha más játékkal játszok akkor nincs ilyen. Csak a sims3-mal.
2013. júl. 3. 16:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint: A tálcán is látszik, hogy a színösszeállítás is leugrik minimumra, úgyhogy az is lehet, hogy túlmelegszik a kártya. Mindenesetre én ajánlanék egy driver frissítést, az hátha segít. Nekem is volt ilyen gondom, az is csak egy játéknál jött elő (mondjuk az nem a Sims 3 volt), de 3-4 alkalom után elfüstölt és vehettem új videókártyát.
2013. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jólvan, frissítem, de én nem eyeket a syíneket hasynálom, vagzis a tálca ayután lett ilzen, hogz a sims lefagzott és kilépett.
2013. júl. 3. 16:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen azt mondtam én is a színekről, hogy a Sims kidobott és attól lett ilyen. De még annyit kérdeznék, hogy esetleg nem laptopod van? Mert azon ez gyakori hiba, ahogy nézelődök itt a neten a témában, elég sok embernél van ilyen.
2013. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, angol billentyűzetem van.
2013. júl. 3. 16:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, gépem van.
2013. júl. 3. 16:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Keresgélek, de mindenhol azt írják, hogy valószínűleg gyenge a videókártya a játékhoz. Jó lenne tudni a pontos típust, ami neked van. Úgy látom XP-d van. Start menüben nyisd meg a futtatást, oda írd be, hogy dxdiag és a megjelenő ablak képernyő fülénél kiírja, hogy milyened van.
2013. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom, bejött az ablak, de ott hol irja?
2013. júl. 3. 17:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Ott vannak a tetején, hogy rendszer, képernyő, hang, bemenet, meg ilyesmik és a képernyőt kell kiválasztani. Ott írja, hogy név, gyártó, processzor típusa és a név kell.
2013. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!