Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri-e Playstation 3-mat venni?

Megéri-e Playstation 3-mat venni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt se Playstation-om, se Xbox-om és nem értek hozzá.

De annyit tudok, hogy most jön ki a PS4 és az XboxOne.

Az érdekelne, hogy 4-5 év múlva a PS4 miatt hanyagolva lesz-e a PS3? Úgy értem, hogy kijönnek-e azok a játékok PS3-ra is mint a PS4-re vagy az XboxOne-ra.



2013. jún. 26. 13:08
 1/9 Elenaa ***** válasza:
37%

PS4 az nem tudom milyen mert nekem Ps3-mam van de az jó :) Ha olyan játékod van amihez kiegészítő is kell (pl.kamera) azt meg kell venni.Attól függetlenül sok játék is van hozzá meg minden internetezni is lehet rajta ha beállítod. szerintem érdemes megvenni :)

Xbox-om nincs de játszottam rajta de szerintem az akkor jó amikor kinect-en játszol vele.

2013. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Felr ***** válasza:
Igen. A ps 3 előtt a PS 2 ment. Megjelent a 3 mindenki elfelejtette a 2-őt mert 4x olyan teljesítményt nyújtott. Szerintem most is az lesz. Megjelennek 1-2 év múlva meg senki nem fog emlékezni az elődjeikre.
2013. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főképp arra vagyok kiváncsi, hogy pár év múlva még lesznek-e exkluzív címek PS3-ra mint pl. most a The Last of Us.

Nem akarok úgy venni egy konzolt sem, hogy 2 év múlva (vagy még annyi se) nem jelenik meg rá játék(vagy csak kevés játék jelenik meg), hanem mindenki már PS4-el játszik.

2013. jún. 26. 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Elvileg 2-4 évig még támogatott konzol lesz [bár sztem jó ha 2-3 év]

És jó hogy el lesz hanyagolva mivel ps4en szebbek lesznek a játékok mint ps3on [elvileg xD]

2013. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

most a legtöbb játék ami jön ps4re is kijön ps3ra is

gta 5 assasins creed stb

2013. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán megéri,van hozzá vagy 2800 játék,ha csak a legjobbakat tolod végig az is minimum 1-2 év,addigra lemegy a PS4 ára elviselhető szintre,és lesznek hozzá bőven játékok.

Itt láthatsz egy listát 2016-ig milyen játékok jelennek meg a konzolokra.


[link]

2013. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szetem nem lesz elhanyagolva a ps3, mert igaz hogy kijött hátérbe szorult a ps1-2 de jelennek meg attól rajta az olyan játékok amiket elbírnak
2013. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most nagyon kiváncsi vagyok arra, hogy vajon megjelenik-e a The Last of Us PS4-re majd később.(pl 1-2 éven belül)

Nagyon megtetszett a játék plusz még jön a gta 5 is ami szintén nagyon tetszik a trailer-ek, képek és infók alapján.

Ezért is kérdeztem egyrészt mivel ha ez a 2 játék megjelenik majd PS4-re akkor inkább azt veszem, de nem akarok 3 vagy több évet várni mire megjelenek erre a platformra mert az már egy kicsit sok lenne..

2013. jún. 26. 16:19
 9/9 anonim válasza:
Megéri! Mire kijátszod lemegy az ara és még sokáig támogatni fogják! A ps2-t is sokáig támogatták! Tavaly még jöttek rá játékok és nem is csak fifa! (Az Xbox classicot az ms persze félre dobta... De a Sony törödött a ps 2 tulajokkal!) Méghozzá nincs akkora ugrás a kettő konzol között!
2013. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!