Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation Plus-ra megéri...

Playstation Plus-ra megéri előfizetni?

Figyelt kérdés
Úgy szól a reklám, hogy csomó letölthető alkalmazást, régi ps1-es, meg ps2-es játékokat, meg sok demót tölthetek le azzal, hogy erre előfizetek. Na most a kérdés, hogy pl ps1-es játékokért is kell még külön fizetni azon felül, hogy erre előfizetek, vagy azok így ingyenesek?
2012. márc. 9. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha sokat vásárolsz megéri.

Gyakran teljesen ingyen kapsz játékokat, PS1-es/PS2-es és még PS3-as játékokat is (pl. most asszem a Trine 2 is ingyér van a +osoknak), és gyakran kapsz 30+% kedvezményt.

Ha mondjuk havonta "elfogyasztasz" minimum egy 25 fontos kártyát, akkor már megéri, mert "spórolhatsz" vele.

2012. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Március elejétől Magyarországon is van PSN- és én azon böngészgettem, meg a kérdést is ez alapján tettem fel, de ahogy elnézem (a kínálat szerénységéből) nagyon nem lehet vásárolgatni akármit, mert ami engem érdekelne az egyáltalán nincs fent. Pedig jó lenne egy jó kis Oddworld , meg Metal Gear PS1-re, meg yoda a soul calibur IV-hez és a többi és a többi :D
2012. márc. 29. 15:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor regisztrálj az UK/US Store-ra, sokkal nagyobb a választék.


Áprilisba amúgy ezt kapják a pluszosok:

[link]


Meg sok kedvezményt, de azt nem szokták feltüntetni.

2012. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
regisztráltam és tényleg jobb a választék, élvezetes még nézelődni is rajta, hogy mi minden van fönn. Viszont a plusszozós előfizetéstől nekem őszintén elment a kedvem, mert az apróbetűs részben az áll, hogy csak addig játszhatsz a letöltött játékokkal, amíg elő vagy fizetve a plus-ra. Ez szerintem minden magyar fogyasztót megrémít a továbblépéstől, mert én sem szeretném, hogy valami jó játékkal most becsábuljak, aztán meg gyengébbek legyenek csak a placcon, amiket szintúgy csak addig használhatok, amíg él az évi 15-ezres feliratkozásom. (jó persze, hogy így is olcsóbb, mint vásárolgatni a játékokat, de egy kézzelfogható lemez, mint pl a little big planet 2 esetében csak jobb mint a netről leszedegetni korlátolt idejű felhasználhatóságra.)
2012. júl. 3. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kicsit sem probléma, de ha neked mégis, akkor sem tudsz mit tenni ellene, és ez nem bunkóság a Sony-tól, teljesen megérthető.


A kínálat meg nem fog csökkenni, egyre jobb lesz a jelen tendencia alapján, mert érdekük, hogy mindig legyenek új előfizetők.

Most ez az Instant Game Collection-ös cucc is ezt mutatja, 10-20 játék "ingyen", amiből 5-6 retail játék, darabja lenne annyi használtan, mint egy 3 hónapos előfizetés.

3 hónap alatt meg végigviszel mindent, 1 év alatt pláne, nem hiszem, hogy utána elő akarnád venni még egyszer azt a játékot, 1 év alatt megunásig játszhatod.

2012. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát jó, vannak ilyen játékok is :D De pl én az olyanok iránt mutatok érdeklődést, amiket többször is végigviszek. Pl a LBP 2 az zseniális mű és hónapok óta játszom vele, és még mindig nem untam meg, valamint nem is fogom. Aztán ott van a move-ra a sports champions, ami szintén egy nagyon zseniális játék, és el tudok vele lenni több órát (nem beszélve arról, hogy nagoyn jó kardióedzés is egyben), valamint ott van a metal gear solid 4- aminek a többórás átvezetői ellenére is többször végigvihető és zseniális, változatos játékmenete van. No meg a tekken 6. Ha ezek a játékok lennének a plus kínálatában nekem iszonyatosan fájna ha nem játszhatnék velük többet, mert az én igényeim inkább arra korlátozódnak hogy az igazán minőségi darabokkal játszhassak, minthogy mindennel amit elém tolnak. A Metal Geart 4000-ért, a little big planetet 6000-ért a tekkent szintúgy annyiért, a sports-ot meg újan vettem 17-ért move-val és eye-jal együtt. Ha számolgatunk akkor nyilván több mint egy éves előfizetés, de ezek mindig a polcomon maradnak és ezekkel mindig szívesen játszhatok amikor akarok és kedvem van, nem vagyok időhöz kötve.


Amúgy a kérdésem arra irányult hogy a plus-szal a ps1-es játékok ingyenesen letölthetőek-e, vagy azokért még plusz fizetni kell?

2012. júl. 4. 02:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerű a megoldás: még egyszer előfizetsz.

Ha folyton van aktív előfizetésed akkor ez nem gond.

De amúgy PS+ csak azoknak éri meg, akik sokat vásárolnak a Store-ból, meg hatalmas kedvezmények vannak.

Ha te kevés játékkal játszol sokat, akkor tényleg inkább a dobozos verzió éri meg jobban.


Biztos, hogy nem ingyenesek a PS1-es játékok, max egy-egy darab, de az összes semmiképp.

De ezt te is megnézheted, ha nem vagy PS+ előfizető akkor is, odamész a játékhoz, ha PS+on ingyenes, vagy eltérő az ára a sima PSN-esekhez képest akkor az feltűnően ki van írva

2012. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Egyébkènt szinte minden ps1es játék ingyen van. Ès szerintem az évi 40 játékért érdemes 13ezer forintot fizetni...

És ez egy játék ára csak!! Emellé még az igazi tokos kiadásokat is meg lehet venni, és szerinem is sokkal jobb érzés ha a polcon is díszeleg a tok:))

2012. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért elég nagy üzlet van ebben is. Szerintem egy ember kétszer meggondolja, hogy milyen játékot vesz, mert nagyon drágák, nekem van 12-13 darab, és bőven megteszi, mert csak a legjobbakat vásároltam meg, szal nincs meg nekem az össze cod, az összes fifa, meg minden agyonhypeolt újraremakelt sz*rság :D. Elég az Uncharted trilógia, néhány metal gear solid, meg a kihagyhatatlan partijátékok, mint a tekken vagy a little big planet.
2012. dec. 12. 20:06
 10/13 anonim válasza:
de pont amiket írtál, azok ingyenesen letölthetőek plus-al:D
2012. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!