Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation Plus-ra megéri...

Playstation Plus-ra megéri előfizetni?

Figyelt kérdés
Úgy szól a reklám, hogy csomó letölthető alkalmazást, régi ps1-es, meg ps2-es játékokat, meg sok demót tölthetek le azzal, hogy erre előfizetek. Na most a kérdés, hogy pl ps1-es játékokért is kell még külön fizetni azon felül, hogy erre előfizetek, vagy azok így ingyenesek?
2012. márc. 9. 11:09
1 2
 11/13 Sancy válasza:
Engem spec,az érdekelne,hogy pl ha a store-ban látok egy olyan címet hogy GTA4,amihez oda van irva 3 opció:a teljes ára,PS+ free trial (ami egy órát enged játszani) és full game free,namost az utóbbi eléggé merész hogy amig tart az elöfizum ingyen végigjátszhatom?Plusz még mellette lehuzhatom az aktuális free killekciót is?Vagy csak havi 1 teljes játék megengedett?Köszi annak aki válaszol elöre is.
2012. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha ps plusra regisztrálok akkor az eddigi ingyeneseket is letölthetem vagy csak a regisztráciom időpontjától lévőket???PS vitára milyen cimek érhetők el ingyen plussal??
2013. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Balukapitány77 válasza:

Attól is függ,milyen konzolod van...?

Mert például ha playstation4,akkor elég érdekesen vetít ez a plusz előfizetés.Értem ez alatt,hogy fantasztikus hogy le lehet tölteni PS3-ingyenesen három játékot is akár,de kérdem én mért akarjak PS3 játékkal játszani,ha PS4-em van.

Persze vannak PS4 re is free játékok,de azok olyan fantasztikus tartalommal és grafikával készültek,hogy akár egy okostelefonon is röccenés mentesen el fut.

Egy szóval gagyik.

2016. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!