Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A battlefield 3 szerintetek...

A battlefield 3 szerintetek mennyire dúrva, vagy egy 13 éves gyereknek még elmenne? (nem vagyok hülye látom rajta aszt a 16-ot de ezeknek a nagy része nem pont valóság hű)

Figyelt kérdés
Igen én vagyok a 13 éves gyerek csak szüleim nem éppen szeretik az ilyen fajta játékokat csak én meg oda vagyok értük és nagyon szeretném eszt a játékot. Ha szerinted nem ajánlott az én korosztályomnak akkor légyszi mondj egy másik hasonló játékot vagy egy honlapot ahol valaki elmondja hogx melyik játék hogyan és kinek alyánlott

2013. jún. 25. 10:45
 1/5 anonim válasza:
100%

Egyszer ajánlott, egyszer meg alyánlott :D

Ennek nézz utána.

Egyébként szerintem nem durva, annyi idősen már a doom 3 is ment nálam, és mégse haltam bele:)

2013. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szépen tudsz írni, nem csodálom, hogy nem engedi.
2013. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi ajánlott, nem a kortól, hanem az értelmi képességektől függ, ami nem feltétlenül arányos az életévekkel. Van olyan, aki akkora hülye, hogy 18 évesen sem engedném bármilyen online játékon is játszani, de van aki már 12 évesen is elég értelmes hozzá. Felőlem nyugodtan játssz, legalább több noob lesz, akit könnyű kilőni :)
2013. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem durva. Van sokkal durvább játék. Amúgy a doboz elején 1, a hátulján 2 korhatár is van. Háát hátul nem is egyezik: [link]

Elöl sem értem, hogy mi van: [link]

Itt meg már 18: [link]

2013. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D !!!
2013. júl. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!