Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 (pets) :1. kérdés:...

Sims3 (pets) :1. kérdés: Hogyan lehet élettapasztalat pontokat (lifetime wish) szerezni? Milyen tevékenységgel lehet a legtöbbet? 2. kérdés: Mik azok a kihívás pontok? (challange points) Hogy lehet szerezni, és mire jók?

Figyelt kérdés
Angolul játszom,(xboxon), és ezt a két dolgot nem értem. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. jún. 2. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1.Mikor megcsinálod a Simeket kilehet választani hogy mi legyen az "életének a kihívása"(nem tudom jobban kifejezni most)Tehát kiválasztottad és ha eléred azt akkor kapod.Legjobban a Szívtipróval(10 szerelmi kapcsolatod lesz)ez 35.000 pontot ad.Lehet még azt is csinálni szintén 35.000 pontért hogy elvállalsz egy munkát eléred az 5."ranglétrát" és felmondasz és ezt megcsinálod 4szer.

2.A kihívás pontok az nagy segítséget nyújt az egész játékban mert ha van kihívás pontod tudsz venni karmát stb.Azt sajnos nem tudom hogyan kell szerezni.:S Remélem segítettem.

2013. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike
2013. jún. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!