Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez melyik PC játék lehet?

Ez melyik PC játék lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 6 éve játszottam egy játékkal PC-n csak elfelejtettem a nevét de szerintem nagyon jó volt és újra akarok játszani vele , szóval ki akarom deríteni valahogy hogy mi a címe. Akkor: a játék nem mai kicsit régebbi , FPS nézetű de nem látni benne se a kezed se a fegyvert , csak egy célkereszt van a képernyőn amit tudsz mozgatni , egy revolveres fetgyverem van mert a célkeresztnél ott van kb 6 db golyó , bal egérrel kell lőni , jobbal egérrel pedig újratölteni . A átékban magától megy az ember , én nem tudom irányítani , arról szól hogy megy magától az ember és le kell lőni a terroristákat , vannak benne izgalmas részek is Pl autós üldözés , meg ilyenek. Egyik pályán egy szállodába megyünk be , és ha jól emlékszem szokott lenni a pályák végén főellenség aminek egy csíkon van az élete és többször kell meglőni. A grafika pedig hasonlít a Tekken 3-hoz. Nagyon örülnék ha valaki meg tudná mondani hogy melyik játék ez.

2013. jún. 24. 16:24
 1/5 anonim válasza:
ez valami játéktermi gép lehet
2013. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocs megint én vagyok: biztos hogy egérrel kellet? vag yvalami flesh j
2013. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Virtua Cop valamelyik része?
2013. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egérrel kellett igen
2013. jún. 24. 16:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm megtaláltam a Virtua Cop 2 volt! :)
2013. jún. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!