Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manapság milyen játék jó?

Manapság milyen játék jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy játékot,de nem tudom mit neveznek ma jónak. Tippeket kérnék erre. És mielőtt írnátok tudok programozni.

2013. jún. 24. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed sorozat
2013. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven irnád, milyen grafikus megjelenitéssel ? Az se mindegy hozzá. Gondolom nem 3D-ben gondolkozol mert kétlem, hogy azt egyedül megtudnád csinálni reális időn belül, mondjuk egy év alatt. Böngészős játékok nyilván kiesnek mert azt nem szkript és nem program nyelven irják, 2D játékokból a verekedősek egész jók lehetnek ha képes vagy rendes ragdoll használatra vagy normális fizikai dolgokat irni. 3D-sből amit egyedül meglehet csinálni az például a minecraft, esetleg ha modellezni tudsz akkor UDK vagy CryEngine-re ráépithetsz egy standalone játékot és az még egyedül is megoldható elfogadható időn belül.


Lényegében minden jó lehet ami nem mások majmolása vagy van benne valami egyedi. ++ ha grafikus megjelenités nélkül akarod ezt csinálni akkor bele se kezdj, és szintén ne ha például egy system.draw vagy hasonló kaliberrel akarnád megoldani.

2013. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést elirtam a böngészős játékoknál, igy terveztem: "azt szkript és nem prognyelven irják"
2013. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mégis böngészőst szeretnél canvasban még úgy is megoldható a 2D/3D játék. Tudom, hogy nem teljesen a kérdésre válaszoltam de nem hiszem, hogy aki játékot tud késziteni az itt kérdezné, hogy milyen legyen. Ha mégis akkor csináld azt amihez neked kedved van és akkor 100% a siker :)
2013. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LoL.

A jó játék attól jó, hogy jó.

Van benne valami egyedi ötlet, amitől kitűnik a többi ezer közül.

"tudok programozni"

Igen, ilyet láttunk már pár ilyet itt... Ez kb annyit jelent, hogy írtál 3 programot c-ben.

2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!