Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok adni tippeket végigjá...

Tudnátok adni tippeket végigjátszáshoz?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam pár játékkal, de szerintem nem lett a legjobb.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLXmPkW4PQZRuyg0xIiNA5_..

Mit kéne javítsak? Többet kéne vágjak, több poént tegyek? Netán ne filmezzem végig (egyes részeket hagyjak ki?)

Hogyan vegyem fel a hangom, hogy hatásosabb:

-élőben (miközben játszok egy már általam végigjátszott játékot)

-vakon (miközben játszok egy ismeretlen játékot)

Az arcomat filmezzem?(nem vagyok valami szép)

Azért kérdem, mert megint neki akarok fogni, most főleg ismeretlen játékokkal.

Véleményeket is várok, előre is köszönöm.(tisztában vagyok vele, hogy nagyon gyengék, azt szeretném megtudni, hogy min javítsak)



2013. jún. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"Vakon" jobb.az arcot meg nem szükséges mutatni
2013. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jók a videóid. Hangnál figyelj arra, hogy ne legyen hangosabb a játék nálad, szóval játékon belül vedd lentebb a hangerőt. Ha már végigjátszás akkor szerintem logikátlan kivágni, kihagyni részeket. Előbb utóbb eljutsz odáig, hogy kénytelen leszel "vakon" játszani. Vicceket pedig csak úgy, ha tényleg spontán jön, ha erőlteted abból sok jó nem lesz. Sok sikert és jó videózást. :)
2013. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!