Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segytene valaki LoL ADC Rune...

Segytene valaki LoL ADC Rune tippeket adni?

Figyelt kérdés

Vayne és Quinn-al megyek és szeretném tudni mi lenne a legjobb Rune sor nekik ebben kérném a segítségeteket.

Én így használom mondjatok véleményt is hogy ez így jó lenne-e:

Marks: Armor Penetration

Seal: Armor

Quintessence: Attack Speed

Glyph: Attack Speed



2013. márc. 19. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem vagyok túl tapasztalt, de critical rúnát én tettem a saját adc buildembe a armor pen és speeden kívül.
2013. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam így működik a dolog (Vayne-hez és Corkihoz használom):

Marks: Armor pen

Seal: Armor

Glyph: Magic resist/level

Quintessence: AD

Az elején nagyon kell az armor, különben az ellenfél ADC-je nem enged majd farmolni, ezt látom te is így csinálod. A magic resist/level azért van, hogy az egész játék folyamán, egy kicsit ellenállóbb legyél mindenki ellen mint egyébként, míg meg nem veszed a Guardian Angelt. Quinnel annyit még nem játszottam, hogy komolyan tudjak róla nyilatkozni, de annyi már kiderült számomra, hogy van olyan törékeny, mint Vayne. Ráadásul Vayne-nek nagyon kicsit az attack range, teamfightban sokkal könnyebben kifocusolják, mint más adc-ket. Attack speedet és critet pedig sokkal többet és sokkal hamarabb összeszedsz itemekből, mint armort meg resistet.

Ez persze csak az én véleményem. :)

2013. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!