Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space 3 co-op nem eredetin?

3szem kérdése:

Dead Space 3 co-op nem eredetin?

Figyelt kérdés
Van már megoldás arra, hogy nem eredeti verzión lehessen co-op-ozni? A sehogy vegyél eredetit és hasonló válaszoktól kíméljetek!!!!!

2013. jún. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig az igazság az, hogy tört játékkal nem lehetséges DS3 multizni. Ha nagyon akarod (és ezt most nem erőltetem rád meg semmi) tényleg meg kell venned.
2013. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár, de szerintem a jövőben lesz rá megoldás. A Dead Island co-op-ját is megoldották reméltem ezt is megfogják. És igazából nézegettem kicsit a neten és találtam co-op crack-et a dead space-hez, de sajnos fizetős és ráadásul lehet, hogy kamu, szóval azt inkább nem kockáztattam meg
2013. jún. 17. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti kamu, minden ilyen surveyes fos az. A Dead Island az steames és van benne lan, szóval azt nem is volt nehéz. Ebben a játékban nincs lan opció.
2013. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én úgy láttam hogy lehet Tunnglén! :D
2013. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De attól még nem lehet. Megnéztem Tunngle-t, és a Don't Panic gomb alatt ezt írta: At the moment you can't play the co-op mode.
2013. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!