Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dead Space 1 rész fűződik a...

Victory1995 kérdése:

A Dead Space 1 rész fűződik a 2 részhez vagy nem? úgy gondolom olyan mint a tomb raider hogy külön története van minden résznek? Vagy nem? És ugyan ez a kérdésem a Prototype-al?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tisztába a játékokkal. Most lett egy olyan gépem ami elviszi ezeket és nem tudom hogy az 1 résszel játjak hogy megértsem a 2 részt. Ezért kérek segítséget. :-D

2013. máj. 8. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a 2 játékban kötődik a második rész az elsőhöz.

A Dead Space-ben erősebben valamivel, főleg mivel a főhős ugyanaz, és az 1. rész sztorija folytatódik, nem egy másik történet kezdődik a 2. részben.

A Pototype-ban meg olyan szinten van jelen a részek történetének kapcsolata, hogy a 2. részben a főhőssel az 1. rész főhősére vadászol. Itt gyakorlatilag új sztorit kapsz, csupán az 1. rész miatt ismered a főellenséget részletesebben. Amúgy meg a prototype-ban a történet egy elhanyagolható dolog a véleményem szerint, meg alapból a játék is hamar unalmas lesz. A dead space viszont nagyon jó. Javasolnám neked a Darksiders-t, ha szeretnél PC-n valami jó hack'n slash-t játszani.

2013. máj. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor az 1 résszel kezdem :)
2013. máj. 9. 07:17
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt meg tudná mondani valaki hogy honnan tudnám letölteni magyarut a Dead space 1-et?
2013. máj. 9. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nCore-ról biztosan, ha lenne accountod. Azt nem tudom hogy máshonnan lehetséges, de én még a pirateby-en vagy a torrentz-en nézném meg, ott esetleg megtalálhatod.
2013. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan nCoron megtaláltam magyar felirattal.:-)
2013. máj. 9. 14:21
 6/6 DEETH_AA válasza:
nos,a dead spaceröl annyit tudok az elsö részben elmész vmi bolygora ott van az a red marker azt elpusztitod(asszem azt a bolygot is) ,2övel nem játszottam de tudom annak is az a lényege h megint el kell pusztítanod 1 Red markert,most játszom a 3mal és ebben is el kell pusztitani 1 red markert
2013. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!