Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a két ps3 ugyan az. Nem?

Ez a két ps3 ugyan az. Nem?

Figyelt kérdés

A tesco újságban láttam ps3-at, rákerestem máshol, és ott sokkal olcsóbb, de ugyan az?

A tesco újságos "adatok": PS3 12GB-os kátékkonzol +mozgásérzékelő +Sport Champions 2 játékszoftver és ez 89 990Ft.


Amit neten találtam: [link] ez ugyan az.. És ez meg sokkal olcsóbb. Miért?


Vagy csak szerintem? Mert az oldalon, és az újságban is azokat a képeket látom, gondolom ugyan az van benne.



2013. ápr. 9. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert a Tesco túlárazza. Én is néztem még ott, mielőtt vettem, jó 20e Ft-tal drágább volt, mint szinte bármely más konzolboltan.
2013. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ugyanaz, és a Konzolvilág ráadásul még sokkal meg is bízhatóbb, mint a Tesco.

Egyébként a helyedben nem vennék 12 gigásat, igaz, hogy később lehet bővíteni, tehát nem kell majd az egész hardvert lecserélni, ha nem lenne elég, de jobb lenne rögtön az 500 gigásat venni.

2013. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Figyi tesco,auchan,media mark, euronics, mivan még ilyen nagy bolt SOSE VEGYÉL OTT SEMMIT! Konzol boltokban sokall olcsóbbak a dolgok...

Euronics ba kiröhögtem az eladót mikor meghallotam a ps3árát mikor máshol 60e ott volt 80e

2013. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TaKy99 ***** válasza:

Gondolom a MOVE csomag miatt választanád ezt a csomagot.

Azzal számolnod kell, hogy a PSStore-t alig, a PSPlust meg gyakorlatilag nem tudod használni 12GB-tal.

Egy vinyó bővítés 15-25e (merevlemez + beépítőkeret), míg egy move csomag szintén 15e.

2013. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4. Nem nagyon èrtem ezeket, de 1ébként azért ezt vàlasztottam, mert én ezekkel a mozgásérzékelős játékokkal szeretnék játszani inkább, és csak néha a másikkal. Szoval ezért :D de ha vennék egy 500 GB-sat vennék még venni kéne 2 mozgásérzékelőt, meg egy kamerát is. Meg játékokat :D

Nincs bele valami memóriakártya vagy ilyesmi? XD melyik érné meg jobban?

2013. ápr. 10. 14:51
 6/19 anonim ***** válasza:

12GB semmi, hidd el.

De az a 12GB se 12GB mert a merevlemez gyártók máshogy számolnak így 12GB-nál kicsit kevesebb.

PL: Van a GT5 amit ha mindent feltelepítesz már tele van a vinyó.(mondjuk nem kötelező csak gyorsabban tölt a játék.

2013. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 TaKy99 ***** válasza:

Ha MOVE game érdekel akkor ez jó választás.

Mindenképp olcsóbb, ha csomagban veszed, mintha egyesével.

Az, hogy játékokat is venned kell még ez tény, de amúgy is kellene :) (ezért jó a PS Plus, de ahhoz meg merevlemez kell. 15ezer 45-50 játék egy évre szvsz megéri)


Azzal kalkulálj, ha a vinyót bővíted, akkor az kb egy 20-as. (Merevlemez+bővítőkeret) Van róla jópár videó, hogyan kell csinálni.


Ja, ha lapos tv-d van akkor egy ilyenen érdemes elgondolkodni, nem mozog el állandóan a kamera....

2013. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ès hogy kell bőviteni? :D
2013. ápr. 10. 15:48
 9/19 TaKy99 ***** válasza:

Upsz, lemaradt a link:

tehát Ha lapos tv-d van akkor egy ilyenen érdemes elgondolkodni, nem mozog el állandóan a kamera...

[link]


egyébként gyorsan kiszámoltam, ha az 500GB-s alapgépet veszed meg (65) + hozzá külön azokat, amiket a sport Chamions csomag még tartalmaz, akkor 95.500ra jössz ki.

Ha meg a Sport Champions csomagot veszed meg 73-ért és később egy bővítesz, akkor meg 93-98ezerre (vinyó függő). SZVSZ ugyanott vagy. Kérdés, hogy egyszerre megy-e a 95e.

2013. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most egyszerre nem :/ de mennyi idő alatt telik meg az a 12 GB? Mennyi helyet foglalnak a játékok? De amugy valami töltő is kell neki, nem? :o
2013. ápr. 10. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!