Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Counter Strika 1.6 hova...

A Counter Strika 1.6 hova menti a cuccait? Mert történt valami a cs-mmel (nem engedi bal kézből visszarakni a fegyvert, rángat, más a kép és az írás) és hiába raktam újra, semmi. Ugyan az a baj.

Figyelt kérdés
Azt mondta egy ismerősöm, hogy valahová (AppData talán, de nem találtam ott se) elméletileg ment cuccokat, amik az uninstal után is megmaradnak. Vagy ha nem, akkor mit tehetek? Nem akarom az egész gépem újrarakni, de csé-zni meg szeretnék.
2013. máj. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
így jár aki hackel : ) végre így megtanuljátok miért nem is jó minden szemetet letölteni a gépetekre muhahah
2013. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy hackelt...? vannak olyan magyar gyökér 10 ves adminok akiket ha lelősz már bannolnak meg minden. Amúgy Program Files/valve/ és onnan törölj ki mindent
2013. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő. Akkor felvilágosítanálak egy negatív keretében, hogy nem hackeltem. Már vagy másfél hónapja nem játszottam, és most hogy újra beléptem ez volt.. Mellesleg sikerült megoldani a problémát, ha valakinek ugyan ez lenne a helyzet. Az opciókban a videó menüpontban a "Renderernél" vissza kell állítani OpenGL-re.
2013. máj. 3. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem értem miért rángatott és miért volt másabb a kép, mivel én eddig úgy tudtam, hogy az OpenGL nincs hatással a képre
2013. máj. 3. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!