Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy néhány új játék az...

Nem megy néhány új játék az Xbox 360-omon?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél éve már annyira sokat nem használom az Xbox 360-omat, inkább Ps3-on játszok, így nem is tudom igazán milyen frissítések, flashelés kellenének hozzá. Hallottam már XDG3-ról, Wave-ről, LT 3.0-ról, de egy kicsit ködös. Jó pár újabb játék simán megy a gépemen, mint pl. Halo 4, Max Payne 3, Sleeping Dogs, Resident Evil 6, most például a Tomb Raider-el játszok, ami idei játék, nem rég jelent megy, de simán megy. Bioshock Infinite-vel nem ugyanez a helyzet. Tudom ez XDG3-mas lemezformátumú, be is írtam a megfelelő layerbreak kódot, kiírtam, de nem indul el, kiírja, hogy a lemezformátum nem megfelelő. Magát a játékot felismeri, fel is tudom installálni, de el nem indul. Mi kell ahhoz, hogy ezek a játékok is elinduljanak?


Flashelve 2011 decemberében lett legutóbb, szóval elég rég.



2013. ápr. 17. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ide semmilyen XDG meg layerbreak marhaságok. Csak meg kell venni eredetiben és mind működni fog.
2013. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rách Béla válasza:
abgx36-at használtál?
2013. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, korábban max arra használtam, hogy megnézzem valóban Pal és hogy milyen firmware-re van.
2013. ápr. 19. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!