Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van a Dead Space val? O. O

Mi van a Dead Space val? O. O

Figyelt kérdés
Nem értem mi a gond... Talán ennyire rosszul optimalizálták??? 28 FPS, max grafon... pfff xDDDDD Crysis 3 maxon többet kapott xDDDD A DS2 már 30 al megy, de ott is a VSync be volt kapcsolva, a 3 szintén perfekt. na de neeeee 28 az első rész? xDDDDD Mondja el valaki, mi a gond? o.O alapból el lett tolva? v mi? :S mert 4 magos procival, 8 GB ram al meg 1 GB vga mellett nem hiszem hogy 28 fps kell legyen... áh.. haláli :'D
2013. máj. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen az az 1gb , lehet gf680 is meg gf8600 is ... keresd a beállítást , Vsyncet nem érdemes kikapcsolni ... csak feleslegesen melegszika kártya .
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy GT440 es VGA, és azon csodálkozom hogy anno a 6600GT vel is kb ennyi FPS em volt, meg ezzel is. Ezért gondoltam arra, talán a játék a hibás. De nincs erre egy update vagy valami?
2013. máj. 21. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

HIHI XDDDDDDDDDD

NEM TUDOM? XDDDDD Valamit bibi lehet a Windowsba. X'DDDDDD

Milyen a kártyád típusa? O__________O

2013. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, megelőztetek. Ezzel a konfiggal bőven mennie kéne, mikor telepítetted utoljára újra a Windowst? Futtass le egy töredezett mentesítést is. Esetleg sűrített levegővel is szaladj rajta végig.
2013. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztítás nemrég volt, de full. Nem töredezett a lemez, és a beállítások mind helyén vannak. Ki sem kapcsoltam, felraktam a DS 2 őt meg a 3 at is, és szebben futottak, befosok :'DD
2013. máj. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!