Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cabal ha feltörtek mit tegyek?

Cabal ha feltörtek mit tegyek?

Figyelt kérdés

feltörték a profilom és hiába változatok jelszót igyisbelépett mit tegyek?

nem léptem ki hogy netuggyon belépni



2013. jún. 15. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Email jelszó változtatás?
2013. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha , gondolom csalni akartál ingyen Alz-os oldalkon vannak kémvírusok , amiről később feltörnek . Mert máshogy kb lehetetlen a jelszavad és a számkódot is kitalálni .. Ezért is ajánlott a vírusírtő és legalább heti 1 Anti-rootkit vizsgálat . Írj a supportnak , de kb kitörölheted vele , valszeg a karid már jó rég üresre pakolták .
2013. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 bunkóvagy -.- 2 soha nem jártam ien oldalakon és írtózomtőle tudom hogy televannak kém vírusokkal soha nem töltöttem le semmit mégcsak rá se kerestem ienekre cabalon valószinüleg xenner volt mert megmutattam 1 angolgyereknek 1 ruhámat és sokáig csak nézte (elakartam adni) mit tegyek akkor az emailomat meg egyáltalán megtudhatja így?
2013. jún. 16. 01:06
 4/8 A kérdező kommentje:
jah és nem mert azótese hagytam belépni szoval minden megvan de mikor nemleszekfent tuti belép
2013. jún. 16. 01:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak megmutattad a ruhád nem tör fel ..

Egyébként ahhoz hogy ilyen vírust bekapj nem kell semmit letöltened , jön az magától ha megbízhatatlan webhelyre lépsz .

Próbálkozz a supportal . Ha meg nem lessz meg sem dől össze a világ , kezdel egy újat , napi 2 óra játékkal 1 hónap múlva 110es vagy ..

2013. jún. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagy francokat kezdek ujat jah és oda leirtam hogy még csak ráse kerestem ien oldalakra... mindenem megváltoztattam és mindent lezártam nagyon nehéz kóddal úgy látszik ez bejött
2013. jún. 16. 16:43
 7/8 A kérdező kommentje:
én hosuek benne hogy jobb megküzdeni a dolgokért persze ha feltörék volna vissza hackeltem volna hogy a kövi karakterem egyböl ojan legyen mint a régi de ami most van azért alaposan megdolgoztam ezért nemis akarom hallani hogy kezdj ujjat
2013. jún. 16. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj .. most mit mondjak . 3hónapja kezdtem újra és napi 2 órám van játszani vele , 1hónap után 140 voltam , mostanra meg +13as ampos mithril GS-el meg armos sutban villogok..
2013. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!