Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles. Nataniel...

Csábításból jeles. Nataniel vagy Castiel?

Figyelt kérdés
Melyikőjük szimpatikusabb és melyiknél van nagyobb esélyetek?
2013. jún. 15. 18:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Castielt válaszd.mert Nat' sztem uniszimpi!

de bármelyiket választhatod!

2014. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Jennyfer10 ***** válasza:
Egyértelműen Cast.:D Nathaniel egy bunkó paraszt, -100ban van nála az esélyem... nekem az elejétől fogva Castnál +100:D Nagyon könnyű vele kijönni, Natnál próbálok kedves lenni erre mindig lebunkóz. ._. szuper.
2014. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Tori17 válasza:

Sziasztok

1. kerdezo attol fug neked ki jon be castielel jol lehet kijoni de a 15 -16 ep nel szornyen bunko lesz meg sirva is fakad a karakter


en Ken-kenntin partos vok mar itt van nalam es o a vilag leg jobb pasia

de mig nincs itt Lyzander parti vagyok :) barmi kerdes itt vagyok :)

am ez a karim neve Sila18 tervezem hogy keszitek videokat mert minden helyes valaszt tudok jelizetek

2014. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Castiel! Szerintem ő a leghelyesebb fiú a játékban, a stílusa is szuper, legalább is nekem tetszik. Viszont lerontottam nála azt a +2-t is az esélymérőn is. De mivel a 18.epizódban vele akarok randit így az összes többi fiúnál leviszem az esélymérőt!
2014. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik pasi se egy fő nyeremény, nagyon szélsőséges karaktereket mutatnak be. Mindegyiknél meg van az a kevés dolog amit kedvelnek, és ami meghatározza a személyiségük viszont mindenről ami kicsit is ellenkezik evvel arról lehúzóan vélekednek. A valóságban mindegyiktől felforrna az agyvizem hogy milyen egy oldalúak. És mindegyik srác valamilyen szinten bunkó, ha nem a megfelelő válaszokat adod neki, csak Cstiel és Nataliel a két általános ellenpólust mutatja be, a mogorva rossz fiút meg a pedáns szőke herceget. De egy ilyen játéktól többet nem is érdemes várni.

Ha ezt nem vesszük figyelembe könnyed szórakozást nyújt, és ha egy srácnál az elején bevágódsz utána már egyre könnyebb vele jóban lenni. Én először Castielre hajtottam nagyon kevés sikerrel aztán avval a karakterrel lassan át tolódtam Natalielre, és a másik regisztrációmnál már tapasztaltabban Castielnél lett a legtöbb esélyem. Azért majd szeretnék egy külön regisztrációt Lysandernek is.

2015. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!