Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles. Nataniel...

Csábításból jeles. Nataniel vagy Castiel?

Figyelt kérdés
Melyikőjük szimpatikusabb és melyiknél van nagyobb esélyetek?
2013. jún. 15. 18:13
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Nekem Nataniel a kedvencem és el is hívott randizni :) 
2013. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem van 3 fiókom a 3 fiúnak :DDDD
2013. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Kennek biztos jól sikerült az a milyen? katonai suli v mi…
2013. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
100%

Castiel. Nataniel olyan uncsi anyámasszonykatonája. De szerintem a kép mindent elmond :D

[link]

2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem is bárcsak ilyen esélyem lenne nála :D
2013. jún. 24. 13:41
 16/35 anonim válasza:
Ha tudnád milyen egyszerű szót érteni Castiel-el meglepődnél :). Bár nekem van egy hasonló személyiségű haverom lehet azért sikerült 100%-ra felvinni :3 amúgy jelöljetek nyugodtan a nevem Bonbori :D
2013. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nah már javul a helyzet :) van még egy profilom aki akar jelöljön barátnőnek :) AyumiChhan
2013. jún. 30. 05:36
 18/35 VeresGerda válasza:
Barátnőmnél elköltözött Ken és adott barátnőmnek egy macit :3
2013. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nekem mind a ketten tetszenek mert Nataniel kedves,rendes,helyes, és egy kis humora is van :D Viszont őt inkább barátnak venném mivel túl komoly egyszerűen nem lehet vele szórakozni annyira.Nagyon jófiús a stílusa és így nem olyan buli vele dumálni.


Castiel meg elég rosszfiús stílusú srác.És ha kell akkor igazából kedves és vele lehet hülyülni meg minden és ő tökéletes is lenne viszont rengetegszer bunkó.Pl.: Egyik részben meg elkezdni (Eltakarod a napot *sóhaj*) Na hát ez aztán olyan kijelentés volt, hogy jót nevettem rajta.Elég szemétkedős viszont jó haver ő is.


Ha mindkettejüknél csak a jót nézem akkor inkább Castielt választom mert ő olyas féle személyiség mint én.Bár velem könnyebb szót érteni (de szerintem általában vele is) és kedves szoktam lenni általában de azért néha én is olyan kis bunkó vagyok és elég komolytalan kis híján őrült, hogy csak na. :D


Szóval én Castiel fan vagyok de ő egyébként is helyesebb mint Nataniel.

2013. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Rám valamiért meg haragudott Castiel. Nataniel-nél van a legnagyobb esélyem: 84
2013. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!