Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, ha ki akarok írni...

Mit tegyek, ha ki akarok írni egy PS1 játékot és 4x-es sebességen, vagy lassabban kéne, hogy működjön, de a lemez,8x-osnál lassabb sebességet nem tud?

Figyelt kérdés
Beállítottam 1x-esre,kiírtam,nem indul a játék,kb fél óráig indítgattam újra és egyszer elindult,de nagyon akadt az egész :/,azt olvastam,hogy valahogy rá lehet,az ilyen lemezre is erőltetni a kisebb sebességet,ezt hogyan kell?

2013. jún. 10. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
amelyikek jól voltak kiírva,azokat pöccre olvassa az olvasófej!
2013. jún. 10. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád én mennyit szívtam ezzel. Nos a mai napig nem tom mi romlott el, mert tonnaszámra tudtam írni jól, majd bedöglött a gép procija amit kicseréltem, és ak az irót is mert eléggé viseletes volt már. Imgburn, clonecd-ben tudsz 4x-snél kisebben írni de nálam is ez a helyzet akárhogy próbáltam kiirni. Megpróbálom ma nagybátyám régi gépével és írójával hátha azzal sikerül. Ha nem ak dvd dycpter-marad az uccsó reményem mert youtube-on is vki azzal csinálta hátha az jó lesz. Majd megírom hogy sikerült e.
2013. jún. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezzel írtam ki 1x-esen az iso-t és végre működik. Ps2 teszteltem de később nagybátyám psx-ébe is betolom. Huh végre sikerült jehh :D

2013. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Biztos,hogy a CD íród tudja 8x-nál kisebb sebességet?

Előfordul,hogy a program engedi az alacsony sebességű írás bejelölését,de közben az író nem képes rá így ugyanúgy nagy sebességgel írja ki.

2013. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Psx-en is tökéletesen megy. Hát nekem is hirtelen 16x-osan írta, pedig 1x-st állítottam be de végre jól írta ki :D. 30 lemez ment pocsékba, és végre ezzel a progival jó lett :D
2013. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ambruzzi válasza:
Sziasztok! Tudnátok segíteni 5 db lemezt sikerült pocsékul kiírnom. Ps1-hez szeretnék lemezt írni de nem sikerült próbáltam alcohol 120-al neroval se semmi.Kivan csippelve a ps.Letudnátok írni pontosan hogy hogyan csináltátok??? :) :)
2015. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A játékok általában tömörítve vannak először winrar-ral kitömöríted az asztalra megnyitod az Alcohol 120-at rákattintasz az [Image Burning Wizard]-parancsra majd a [browser] paranccsal betallózod a játékot a tovább gombra kattintva majd az alul lévő legördíthető sávban kikeresed a Playstation-mod-ot majd az írási sebességet legkisebbre állítod le ok-zod kiírja és elvileg működik.
2015. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!