Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alice madness returns nagyon...

Bi000 kérdése:

Alice madness returns nagyon akadozik?

Figyelt kérdés
Szinte élvezhetetlen mert annyira akadozik.Megcsináltam az a lagg fix-et hogy átírtam a 30-at 60-ra és a true-t fals-ra ahogy kellett,de így sem jó.Esetleg van még valamilyen megoldás?

2013. máj. 30. 20:08
 1/2 sKillEr96 ***** válasza:

Ez esetleg meg hasznalhat (nalam Painkillernel, NFS Undercovernel, meg valami masnal is hasznalt):


-Megnyitod a jatekot

-Ctrl+At+Del

-Feladatkezeloben megkeresed a "Processes" vagy "Futo Fealdatok" (NEM a megnyitott ablakok)alatt a jatek .exe-jet (pl. "Alice.exe" vagy ilyesmi)

-Jobb gomb --> Set Affinity (nekem ugyanis angol a Windows-om, a magyart nem ismerem)

-Ott ha CPU 1 + CPU 2 is ki van pipalva, az egyikrol szedd le a pipat (azaz a 2 vagy tobb magos procibol csak 1 fogja vinni, ez nalam mukodott, netrol neztem)

-Nyomj OK-ot vagy mit

(-Opcionalisan esetleg jobb gomb --> Set Priority vagy "Fontossag Beallitasa", vagy hasonlo es "Realtime" vagy asszem valos vagy "High" vagy magas)

-Lepj ki a feladatkezelobol, es menj vissza a jatekba. Elvileg mukodnie kell. Sajnos azonban nem tudom, hogy az Alice-nel mukodik-e, valamint ezt MINDEN ALKALOMMAL UJRA MEG KELL CSINALNI.

Remelem, segitettem!

2013. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm,hogy leírtad!:)

Majd holnap megpróbálom,és szólok,hogy sikerült-e :)

2013. máj. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!