Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alice Madness Return...

Az Alice Madness Return játékom akadozik, majd kilép! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már játszani ezzel a játékkal. De sohogy sem sikerül. Eleinte minden rendben ment. Feltelepítettem, crac-eltem. Elindult a játék. Bejött a menü. Én pedig örültem, hogy végre játszhatok.

Igen ám! De amikor játszottam elkezdett kissé szagadozni, aztán meg kilépett. Én lány vagyok és az alap dolgokhoz értek. De ez kifog rajtam. Fogalmam sincs mit kéne tennem.

Mikor szakadozik és kilép, akkor ez az üzenet szokott megjelenni:


Pure virtual function being called while application was running.


Mivel az angol szókincsem nem valami nagy, hát nem értettem meg. Még ha a google fordítóba is gépeltem be, se értettem.

A grafikában kéne átállítani valamit? Vagy simán nem bírná el a gép?


Már vagy 6-szor újra telepítettem. Ja meg kétszer különböző torrenten letöltöttem. De így sem jó.

Bár a vírus itómnak sem teszik. Ki is írta.

Segítsetek nekem. A hülye válaszoktól meg kíméljetek.


2011. aug. 25. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni milyen géped van! számítógép>jobklikk>tulajdonságok


nekem pl i3as processzor 4GBram atiHD5570es kártya, ez nem egy rossz gép az alice mégis szaggatott harc közben de nagyon. Bár én végülis letöröltem mert annyira nem volt nagy élmény ahhoz képest hogy milyen nehéz. A grafikát meg sajnos hiába veszed le nem lesz gyorsabb sokkal

2011. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pentium 4-es processor és 2GB Ram.
2011. aug. 26. 08:25
 3/16 A kérdező kommentje:
CPU kártya.
2011. aug. 26. 08:30
 4/16 A kérdező kommentje:

Alice Madness Returns Minimum Gépigény


Elvileg ezek szükségesek hozzá. Szóval akkor letehetek róla, hogy játszhassak vele normálisan?


Operációs Rendszer: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

Processzor: Intel Core2 Duo 1.6 GHz / AMD Athlon X2 1.6 GHz

Memória: 2 GB RAM

HDD: 8,5 GB szabad hely a merevlemezen

Videókártya: NVIDIA® GeForce 7600 256MB / ATI Radeon X1650 256MB

Hangkártya: Direct X kompatibilis

DirectX: 9.c

Billentyűzet

Egér

2011. aug. 26. 08:44
 5/16 anonim ***** válasza:
A pentium 4 az az alaplap nem a processor, de ha valami szaggat akkor arra nincs gyógymód ezért utálom az gépet. Ajánlom figyelmedbe az Xbox 360-at ott nagyon hamar kimegy az eszedből a lagg meg sok leállás meg ilyen hülyeségek ;) És még olcsóbban kijön a egész mindennel együt mint a gép habár a játékoknak van áruk de az már más tészta :P
2011. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Pentium 4 az az alaplap. XD Ezen besírtam. XD Akkor valakinek i7-s alaplapja van? :D Meg is látszik, hogy X360-s vagy, le alaplapozol egy CPU-t, majd jössz osztani, hogy konzolon játsszon. Na mindegy.

Milyen is pontosan az a P4-s proci? És a videokártya?

2011. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

18:50:

Még mindig én, és csak OFF:

Azt ugye tudod, hogy van "gyógymód"? Megfelelő driverek, erősebb hardverek mellett. Az X360 kinyalhatja Obama szőrös valagát a mai PC-khez képest. Minden PC-n a legszebb. Az már más kérdés, hogy sz@r konzolportokat nyomatnak PC-re, mert így az egyszerű. Konzolos eladásból sokkal több van, minek foglalkozzanak a PC-vel?! Szerencsére BF3-nál azért még kap jót a PC-s társadalom. 64 fős meccsek (ami moddolva akár 256 is lehet), kurwa nagy mapokkal, brutális grafika, stb. Emellett az X360 elbújhat. 24 fős, összenyomott pályás meccsek, ami CODos játékélményhez vezet, gyengébb grafika, ráadásul csak 720p-ben 30 FPS mellett. Elveszti minden gyönyörét a BF3 konzolon. X360-s verziót meg se merték eddig mutatni, PS3-ból se mutogattak sokat, de legalább egy singleplayer és egy co-op videó kikerült róla. A multit féltik, rájönne a sok BF-s, hogy nekik nem kell.

Az meg kurwa nagy f@szság, hogy nem akad konzolon a játék. Megpróbálják úgy optimizálni, hogy jó legyen, általában 30 FPS-re lövik be a játékokat, sz@r felskálázott 720p-be, de még így sem bírják milliószor ezek az öreg szerkezetek, és keményen lemegy az FPS. Dedikált szerós játékokat sem találsz gyakran, szóval 10x annyi a lagg. Nagyon nem játszottál még komolyabban valamivel, esetleg még egy normálisabb PC-t se láttál, ha ennyire az X360-t isteníted. Nekem is van PS3-m, de be kell látnom, hogy a mai PC-k mellett egy kalap sz@rt nem érnek ezek a konzolok.

Bocs, ha megsértettelek! ;)

2011. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

"Nagyon szeretnék már játszani ezzel a játékkal"


Na akkor vedd meg.

2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Minek vegyem meg, ha már meg van?
2011. szept. 3. 11:28
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Mert a letöltés illegális. Mellesleg lehet azért nem indul, mert letöltött.


Mit gondoltál? xD Boltban több ezer forint,te gépen 1 óra alatt letöltöd, és ez teljesen megengedett?

2011. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!