Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alice Madness Return...

Az Alice Madness Return játékom akadozik, majd kilép! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már játszani ezzel a játékkal. De sohogy sem sikerül. Eleinte minden rendben ment. Feltelepítettem, crac-eltem. Elindult a játék. Bejött a menü. Én pedig örültem, hogy végre játszhatok.

Igen ám! De amikor játszottam elkezdett kissé szagadozni, aztán meg kilépett. Én lány vagyok és az alap dolgokhoz értek. De ez kifog rajtam. Fogalmam sincs mit kéne tennem.

Mikor szakadozik és kilép, akkor ez az üzenet szokott megjelenni:


Pure virtual function being called while application was running.


Mivel az angol szókincsem nem valami nagy, hát nem értettem meg. Még ha a google fordítóba is gépeltem be, se értettem.

A grafikában kéne átállítani valamit? Vagy simán nem bírná el a gép?


Már vagy 6-szor újra telepítettem. Ja meg kétszer különböző torrenten letöltöttem. De így sem jó.

Bár a vírus itómnak sem teszik. Ki is írta.

Segítsetek nekem. A hülye válaszoktól meg kíméljetek.


2011. aug. 25. 17:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát nem mindenkinek van játékokra pénze. Kb négy napomba telt mire lejött.
2011. szept. 3. 16:24
 12/16 A kérdező kommentje:
De lehet, hogyha meg is vettem volna, akkor is ez lenne a probléma. Akkor meg egy csomó pénzt kidobtam volna az ablakomon.
2011. szept. 3. 16:28
 13/16 anonim ***** válasza:
22%

Akkor írnál a játék supportjára angolul vagy németül, és egy pillanat alatt megmondanák mi a gond.


De akinek meg nincs pénze játékokra, az ne játszon, ugye. ;)

2011. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam a vírus irtót és már jobb egy fokkal. Tovább jutottam, de néha még kilép.

Akkor is akarok vele játszani, mert egyszerűen imádom. Bár már két éve nem vagyok valami türelmes, de akkor is addig próbálkozom, míg végig nem viszem.

2011. szept. 3. 21:59
 15/16 anonim válasza:
Dettó ugyanez. Az elején csak itt-ott hozta be, de következő alkalommal tovább engedett, azóta viszont van egy hely, ahol riktig megakad. Mindent megpróbáltam, de hiába. Valószínűleg nagy falat a gépemnek :/
2012. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 RexyBexy válasza:
Tehát Pentium 4 a processzor, és a processzor órajelét megkérdezhetem, meg a videokártya típusát, memória méretét?
2014. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!