Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fejlődök?

Miért nem fejlődök?

Figyelt kérdés
Szeptember óta kezdtem edzeni, eleinte össze ettem mindent, nem figyeltem a kajámra, ezért meg is híztam, a szeptemberi 72 kilómat áprilisra 87-re "sikerült" feltornászni (nagy része zsír volt). Aztán elkezdtem diétázni, ezzel visszamentem 82-re. Aztán kb 2-3 hete elkezdtem újra tömegelni, jó étrenddel (napi fél kiló csirke(mell, vagy comb), 420-430 gramm rizs, reggel 100 gramm zabpehely, 30 gramm tejsavóval, este 200 gramm zsírszegény túró, szintúgy 30 gramm tejsavóval, plusz heti 3x edzés után 50 gramm savó, és 50 gramm gyors ch) Plusz kb 2 hete elkezdtem egy kreatin kúrát, és ezalatt a 2-3 hét alatt mindössze kb 0,7 kg-ot sikerült híznom, és úgylátom mintha zsírosodtam is volna egy minimálisat. Szóval mit változtassak? Kreatinnak heti hány + kilóval kéne "megdobnia"?
2013. máj. 28. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, mert már csökken az intelligenciád: Szórakozás/Játék kategóriába nem illik ez a kérdés.
2013. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!