Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fejlődök ilyen lassan...

Miért fejlődök ilyen lassan Skyrimben? A többi lent

Figyelt kérdés
Lvl 6-os vagyok pár hét játszás utána, de barátom azt mondta neki megvan ez a szint pár óra alatt..mi lehet a próbléma?Ha esetleg valaki tudna adni egy honlapot ahol segítségek vannak azt is elfogadom.A választ előre köszönöm:)
2012. febr. 11. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon low vagy, menj harcolj azt cső, de ne a trollokal meg mamutokkal, hanem farkas meg ilyen gyengébb szutykokkal, de általában ha használsz valamit egy jóideig, skillek akkor is fejlődsz, lvl 10 ig nagyon gyors a fejlődés.
2012. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért fejlődhetsz lassan, mert csak simán játszol, nem mész rá semmilyen skill fejlesztésére. Kovácsolj sok iron dagger-t például, az könnyű és gyorsan fejlődsz majd tőle. Vagy csinálj potionokat, enchantolj fegyvereket. Ha csak rohangálsz a világban meg ölöd a farkasokat, akkor persze, hogy alacsony szinten maradsz.
2012. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáltad már a TAB+felfelé nyil kombinációt?
2012. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze..
2012. febr. 16. 19:11
 5/5 anonim válasza:
Én úgy fejlődtem sokat, hogy a Mamutokat elcsaltam, felmentem egy sziklára, ahova nem tud felmenni és nyilazgattam a leggyengébb nyíllal. Én még csak pár napja játszok nem is sokat, de már 17-es vagyok(nyilván nem csak a nyilazgatás miatt)
2012. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!