Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fejlődök semmit?

Miért nem fejlődök semmit?

Figyelt kérdés
már 5 hónapja játszom crysis 2 multival kb napi 5-6 órát(nem egyszerre) de borzalmasan játszom és látom hogy akivel együtt kezdtünk már pró
2011. aug. 12. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
béna vagy :D
2011. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szakalt ***** válasza:

Én csak a demóval játszottam mielőtt kijött volna a teljes játék és ott daráltam az embereket és az esetek 90%ában nekem volt a legjobb kill/death ratio-m. Ugy értem el a maxot hogy még nem is unlockoltam a snipert pedig megvolt rá a csillagom.


Találd meg a neked tökéletes egér érzékenységet.

Ne campelj.

Ne legyél sniper.

Ne darálj, rövid 1-3 burstokban lőjél.

Mindig mozogj, és próbálj mindig láthatatlan lenni, ha kifogysz akkor guggolj le egy sarokba amíg vissza nem tölt aztán mozogj tovább.

Néz a hátad mögé.

Ha lőnek, vagy mielőtt te lősz akkor páncél.

Mielőtt lősz kapcsold ki a láthatatlanságot.

A piros pont, +pontosság, +sebzés perk a barátod.

Nagyobb-üresebb területeknél használd a nano visiont, állatába nem is olyan üres a hely amilyennek látszik.

Célozz a nyakra és a fejre.

Nézd a mini-térképet.

Szedd össze a dögcédulákat, és használd őket.

Ha valaki közel van hozzád akkor spannold a melee-t, 2 ütés és halott.


Sok szerencsét.

2011. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!