Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik éri meg jobban? X360...

Melyik éri meg jobban? X360 SLIM vs. PS3

Figyelt kérdés

Alapvetően xbox párti vagyok, mivel már 6 éve van xboxom.

Most azt tervezem veszek egy újat, mivel szeretnék multizni rajta. Bár ahogy számolgattam igen csak drága az új slim + 4-5 játék + live. Így hirtelen kiszámoltam 120K-t.


Ugyanakkor megfordult a fejemben, hogy inkább veszek egy PS3-mat. Szerintem kb ugyanennyi lenne az össz költség.


Most hogy jön a "next gen", és hogy állítólag a ps3 gémeket vinni fogja a ps4 (nem tudom ebben mennyi igazság van - megerősítést várok:D) lehet, hogy az mégis jobb lenne, hiszen az xbox one-ra új gémeket adnak majd ki és a 360-as játékokat nem viszi majd.


Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van xbox, ps3-mal kapcsolatban. Játékélmény, mennyire költséges.

Valamint az érdekelne, hogy kb mennyi ideig fognak még !!ÚJ!! játékokat kiadni x360-ra.


Előre is köszi.


u.i.: Láttam hogy van egy csomó ilyen téma, de amiket én láttam azok mind a next gen bejelentése előttiek. Lehet, hogy így pár embernek változott a véleménye. És éppen azért aggódom az xbox miatt, mert nem tudom meddig dobják ki rá az új gémeket.



2013. máj. 28. 16:19
1 2
 11/15 TaKy99 ***** válasza:

itt mindent megtudsz :) Még azt is amit nem akartál :)

[link]

2013. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


Fogalmam sincs mi legyen... :S


Attól tartok, hogy majd ha már nem fognak kiadni x360-ra új gémeket, nem tudom majd eladni az xboxom. És a nyakamon marad a játékokkal együtt.


A PS3 viszont egy kicsit idegen nekem, főleg a kontroller fogása, alakja. Na meg nem tudom hogy szoknék hozzá. Bár az xbox-ot is csak arra használtam, hogy belerakom a cd-t és játszok. Ha veszek újat, akkor már filmnézésre, netezésre is tudnám.


Egyenlőre nem tudok dönteni :DDDD

2013. máj. 29. 15:19
 13/15 TaKy99 ***** válasza:

A filmnézés ok, de a "netezést" felejtsd el. Kényelmetlen. Arra még mindig a jó öreg PC-s böngészők a legjobbak...


Tudod mire lehet használni egy játékkonzolt? Blu-Ray 3D filmek nézésére és JÁTÉKRA. Ennyi, a többi az parasztvakítás!

Nézd meg az új XBOX One-t tudsz a TV-den TV-t nézni! :DDD Most ez komoly? Az lesz a döntő, milyen gémek lesznek rá...


Ja, hogy XBOX360 vagy PS3? Jó döntést, és utána jó játékot!

2013. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hehe köszi
2013. máj. 29. 19:24
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem xbox 360-at nézz egy csomó összehasonlítást,amíg az xbox 60FPS-t simán viszi addig a PS3 néha leugrik 40-re is,nem mondom hogy az xboxnál nincs ilyen de ott elég kevés,jah meg ha nagy a kezed akkor xbox kontorrelere jobb,PS3 tök kicsi nem is tudom hogy ogndolták ezt,legalább akkor több méret lenne,de nem.
2013. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!