Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik éri meg jobban? X360...

Melyik éri meg jobban? X360 SLIM vs. PS3

Figyelt kérdés

Alapvetően xbox párti vagyok, mivel már 6 éve van xboxom.

Most azt tervezem veszek egy újat, mivel szeretnék multizni rajta. Bár ahogy számolgattam igen csak drága az új slim + 4-5 játék + live. Így hirtelen kiszámoltam 120K-t.


Ugyanakkor megfordult a fejemben, hogy inkább veszek egy PS3-mat. Szerintem kb ugyanennyi lenne az össz költség.


Most hogy jön a "next gen", és hogy állítólag a ps3 gémeket vinni fogja a ps4 (nem tudom ebben mennyi igazság van - megerősítést várok:D) lehet, hogy az mégis jobb lenne, hiszen az xbox one-ra új gémeket adnak majd ki és a 360-as játékokat nem viszi majd.


Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van xbox, ps3-mal kapcsolatban. Játékélmény, mennyire költséges.

Valamint az érdekelne, hogy kb mennyi ideig fognak még !!ÚJ!! játékokat kiadni x360-ra.


Előre is köszi.


u.i.: Láttam hogy van egy csomó ilyen téma, de amiket én láttam azok mind a next gen bejelentése előttiek. Lehet, hogy így pár embernek változott a véleménye. És éppen azért aggódom az xbox miatt, mert nem tudom meddig dobják ki rá az új gémeket.



2013. máj. 28. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hogy jött ki a 120k?

60ból is simán megvan ugyanez.

2013. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Az xbox360 1-2 évig biztos támogatott marad mivel közel 80 milliót adtak el belőle.Nem tudom én sem hogy jött ki az 120.000Ft de abból 3 évre kifizetem a Live-ot + egy xbox360 Slim 250GB még mindig csak 80.000Ft-nál járok a maradék 40ropiból simán veszek 8-10 játékot.

A játékokat pedig "Console Corner","Game City" oldalain is nézd meg mert jóval szolidabb árakon dolgoznak mint a konkurens konzol boltok még a használt game-ket is beszámítják.

2013. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A számításba bele vettem a tervezendő gémeket is, amiken majd szívesen játszanék. Így jött ki


XBOX 360 SLIM - 55.000.-

1 év XBOX LIVE - 9.900.-

Fifa 13 - ~10-15.000.-

GTA V - 14.500.-

Forma 2013 - ~10-15.000.-

Cod - ~10-15.000.-


Így számoltam a kb 120K-t.


Az oldalakat meg köszi majd meglesem.


Nos akkor ps vagy xbox? :D

2013. máj. 28. 19:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj az Xbox360-nál ha bevált.
2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira szeretnél multizni és nincs sok pénzed akkor vegyél ps3-at azon ingyenes ugye a multi.


Gamek jó ideig (1-2év) még jönni fognak a konzolokra tehát érdemes venni. (illetve eddig is megjelent jó sok játék tehát azokkal is lehet játszani)

2013. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 TaKy99 ***** válasza:

A számításod alapján én PS3-at vennék.

Sony PlayStation 3 Super Slim 320Gb - 59 ezer Ft

Multi+PSN 0Ft

Játékok hasonló árakon és amit írtál az m egvan PS3-ra is.

Ami a vízválasztó, ha már a LIVE-ra fizetsz 10e-et

A PSN Plusz évente 15 ezerért 45-50 játékért... (Vannak benne gagyik, de vannak benne jók is... Bár ~300Ft/darab áron nem mindegy?))

SZVSZ ez a döntő, legalábbis én ez miatt vettem xbox után PS3-at... (Nem bántam meg.)

2013. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá,hogy befizeted a 15.000Ft-ot a PS+-ra de a játékokat csak bérled nem lesz a tiéd ha lejár a PS+ akkor nem tudsz velük játszani csak ha újból befizeted a 15ropit.
2013. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jah így psn+ hülyeség... viszont ingyen multi szal már jobban megéri...

+psnről is lehet játékot venni normál árba amit nem bérelsz

2013. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 TaKy99 ***** válasza:

Nézd, lehet, hogy én másképp játszom mint a többség, de nagyon-nagyon kevés az a game, amit, ha végigtoltam, azt újra elővettem cca. 2-3 esetleg több év múlva.

Most is van még egy két játék a polcomon, amit nem adtam el, mert, hogy iszonyat jó volt, de 2 éve csak ott porosodik.

Ellenben még van vagy 7-8 olyan game, amit beraktam a letöltési listába és még le sem töltöttem, mert nem volt időm játszani vele...


Az, meg hogy bérlem. Na és, nagy valószínűséggel jövőre is előfizetek a PS Plus-ra, ahogy azt tettem idén is, nem azért, mert hogy megmaradjanak a régi gémek, hanem hogy tudjak játszani az újakkal...

Igazából nem is értem ezt a kifogást! Magyarázd már el légyszíves.

2013. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valaki elmondaná pls, hogy mi is ez a ps+ pontosan?

Mert nagyon nem vágom:S

2013. máj. 29. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!