Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mass Effect 2-t már rengeteg...

A Mass Effect 2-t már rengetegszer kitoltam (? )

Figyelt kérdés
Rengetegszer kijátszottam, azt szeretném megkérdezni hogy ha angolul játszanám ki, (tudom már mit hol mondanak) mennyi angol tudás ragadna rám?

2013. máj. 27. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hali! Őszinte leszek, egy játéktól (még ha egy hosszabb is mint a ME2) nem fogsz egyből folyékonyan beszélni, de kezdésnek mindenképp jó. Ha rám hallgatsz, hagyod a magyarításokat és már elsőre az eredeti nyelvükön viszed végig a játékokat. A csecsemő is úgy tanulja meg az anyanyelvét, hogy kezdetben semmit nem ért belőle, de aztán egyre többet és többet ért meg.

Ha vannak olyan sorozatok, amiket szívesen nézel, akkor azokat is érdemes eredeti szinkronnal nézni.

Sok sikert!

2013. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már egy fél éve, csak eredeti szinkronnal nézek sorozatokat! De akkor az ME1 angolul, ME2 angolul és sok angol nyelvű sorozat! De akkor majd a SWKotOR-t is kijátszom angolul! Köszi a választ!
2013. máj. 28. 07:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is játékokból tanultam meg nagyrészben angolul, unatkozok is angolórán, semmi újat nem tudnak mutatni :D, szóval szerintem is egy jó kis kezdés.
2013. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és pártolom a ME-t és a Bioware többi játékát is, angoltanulásra talán a legjobbak :)
2013. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is játékból tanultam meg jó mert ha innen tanulsz meg szavakat tudod mihez kötni és jobban megmarad .
2013. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

KOTOR-hoz még ajánlom neked a Restored Content MOD-ot, és a többit, amit itt találsz: Strategyinformer.com


(Ird be a keresőbe a játék nevét)


Sok közülük tényleg hasznos, és rádob a játékélményre ;)

2013. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!