Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 magyarítás?

Mass Effect 3 magyarítás?

Figyelt kérdés
Mi értelme van Guyvert a csapatban tartani mikor pótolható és nagyban visszahúzza a magyarítás menetét. 20% át lett emelve az előző részekből és 1 év alatt 22%-ot csinált meg. Az utóbbi hónapokban sem lektorált munka miatt. -.-"

#lustaság #magyarítás #Mass Effect 3 #Mass effect 3 magyarítás #Guyver
2013. máj. 20. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak Guyver lassult be, hanem az egész csapatból elfogyott a lelkesedés. A fordítás tényleges százaléka kb 45% körül van, ami az elmúlt 1-2 hónapban szinte nem is nőtt. És mivel még a felénél sincsenek, a lelkesedés szinte nullán van már, sok reményt nem fűznék ahhoz, hogy el fog készülni. A végén az lesz, hogy ameddig eljutottak, azt fogják publikálni, azaz a játéknak kb fele lesz magyarítva.
2013. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a fordítók megvannak 76,44%-al, de Guyver eddig 22%ot csinált + az a 20% amit átemeltek!
2013. máj. 20. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a 76% még csak a lefordított, de nem ellenőrzött és véglegesített állapotot jelzi. A véglegesített, azaz a lényeges százalék 45 körül áll.
2013. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb valaki biztos meg fogja csinálni, ha nem is az a csapat, aki elkezdte, de valaki igen. Én nem követem figyelemmel a magyarosítást (merthogy én angolul játszom, és ez nekem meg is felel), de sokszor volt már ilyen: az egyik csapat elkezdi, sokszor még döngeti is mellét (és ez nem utalás akar lenni, hanem még mindig általánosságban írom), de kifullad félúton, vagy a vége a felé, és nem ritkán nem is egy csapat, hanem egy darab ember kezdi el előröl, és csinálja meg gyorsabban, mint a csapat. Szóval nekik és Nektek is kitartást, előbb-utóbb biztos elkészül :)
2013. máj. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.: Folyamatos látogatója vagyok a fórumnak is, tisztában vagyok a jelenlegi állással, ha 0,01%-ot halad a fordítás,már észreveszem!

3.:jó lenne ha egy profi csapat besegítene nekik! Bár nem tartom valószínűnek.

2013. máj. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!