Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen airsoft PISZTOLY-t vegyek?

Milyen airsoft PISZTOLY-t vegyek?

Figyelt kérdés

Melyek a legnépszerűbb, legjobb airsoft rugós pisztoly márkák?

Pontos tipus vagy ilyesmit irjatok létszi. (amúgy még nemnagyon értek az airsofthoz, még kezdő vagyok....



2013. máj. 12. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod, hogy még kezdo vagy, gondolom akarod folytatni és késobb komolyabban is játszani. Nézd, egy pisztollyal nem tudsz elkezdeni airsoftozni, foleg nem egy rúgóssal. De ha már rúgós pisztolyt akarsz venni, akkor az legyen Tokyo Marui, lényegtelen, hogy melyik. De inkább vegyél egy JG G36C-t (gépfegyver) 30000 forint korul már találsz, megbízható, jó kezdofegyver. Ha nincs rá pénzed, akkor vegyél egy ilyen shotgunt [link]

Ezzel már el lehet kezdeni airsoftozni, de egy pisztollyal szinte lehetetlen (kivéva ha a haverjaidnak is pisztolya van és kint a kertben játszotok, akkor még élvezetes is lehet, de sniperek és gépfegyverek ellen nem tudsz mit kezdeni).

2013. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] EZ SZERINTETEK JÓ??
2013. máj. 13. 15:23
 3/6 hun46y3 ***** válasza:

Nem.

Springes pisztolynak nincs értelme.

Körülményes és iszonyatosan lassú, egyszerűen nulla játékélményt ad egy ilyen fegyver.

Előttem szólónak teljesen igaza van, kezdőként AEG-et érdemes venni, mert csak azzal lesz bármi élményed. Ha fejlődsz, akkor elindulhatsz a mesterlövész vagy támogató irányba, de az később jön.

És ha mindenképp pisztolyt szeretnél, akkor azt ajánlom, hogy gázos vagy elektromos legyen.

Springes pisztolynak a kertben célba lövöldözésen kívül nincs semmi értelme.

2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok! Rendben köszönöm a válaszokat...... nefelejtsétek csak kérdeztem...tudjátok még itt kezdő vagyok.
2013. máj. 13. 21:07
 5/6 hun46y3 ***** válasza:

Nem haragszunk, ne aggódj! :)

Találtam neked egy cikket, böngészd át!


[link]

2013. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm, majd nézegetem
2013. máj. 14. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!