Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoft! 6 colos DAN WESSON...

Airsoft! 6 colos DAN WESSON vagy 1911 COLT a cyberguntól (amit mellesleg a KWC gyártott)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális játékra egyik se. Hülyéskedésre Dan Wesson.
2012. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
normális játékra nem jó a colt??? Hogyne lenne jó rá: 345 FPS full fém??
2012. aug. 5. 01:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A Cybergun egy sz*r, ráadásul kegyetlenül túlárazott.


2. Az olcsó gázos pisztolyok sosem hosszú életűek. Rendes használat mellet nekem max 2 hónap, pláne ha blow back-es


3. 354 fps ide vagy oda, baromi rövid a csöve, ezeket a pisztolyokat arra csinálták hogy max 20 méteren belül eltalálj vele egy mellalakot. Messzebbre is elmegy a golyó, de az már nem célzott lövés. A full fém meg azt jelenti, hogy egyszer elejted és letörik belőle egy darab.


4. Már hűvösebb időben is rossz használni, hidegben meg nem is lehet.


5. Ha valami tönkremegy benne, az életben nem találsz hozzá alkatrészt. Egy kis körömpiszoknyi darab törése/kopása esetén dobhatod ki az egész fegyvert.


Én felderítő mesterlövész vagyok, és a másodfegyverem egy Cyma Glock 18C elektromos amit kemény 18.000 ft-ért vettem. Beosztásom miatt elég gyakran használom, nagyon sok fegyvert végigpróbálgattam már, és ennél jobb másodfegyver nem is kell. Minden időben használható, van benne full automata funkció, könnyű, és lehet hozzá kapni alkatrészeket.


Ezeket arra találták ki, ha bemész épületbe és nem tudsz a nagy fegyvered miatt forgolódni, akkor azt veszed elő. Illetve ha a fegyveredre előírt minimális lőtávon belül kerül sor a harcra, akkor szintén a másodfegyvert kell elővenni. Szóval 300 fps felett már alapból hülyeség, a rövid cső miatt nem tudod kihasználni.


A 6" Dan Wesson ha jól tudom 450 fps körül mozog, a MASZ-ban pedig 400 fps felett a minimális rálövési táv 20 méter, ugyanis a fegyver ereje már a félautomata mesterlövész fegyver kategóriáját súrolja, így értelmetlen a használata airsoft játékokon.


Ha meg esetleg pisztolyt szeretnél elsődleges fegyvernek, akkor felejtsd el.


Jó ideje airsoftozok már, a mi csapatunkban illetve egy másikban is én vagyok a szerelő, szóval tudom hogy miről beszélek.

2012. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Kössz a felvilágosítást, ennél hasznosabb választ még nem kaptam! 2.

A dan wessonnal tudom hogy nem lehet hivatalosan játszani még az 500 FPS-be is belelő! De ha azt mondom és lehet ezzel most egy kicsit felhúzlak hogy egy Colt nekem pont arra kell amit leírtál? :)

3.Tisztában vagyok azzal mit lehet mit nem lehet egy ilyen fegyverrel hogy biztonságosan kell tartani stb... Az árban is igazad van találtam olcsóbban.

4. A fegyverér (mármint a colt) már régóta rajongok és kell egy akár mutatóba akár hülyülésre... csak megtetszett :) Viszont ha ilyen szakértő vagy mit tudsz egy green gázos colt élettartamáról ha nem vagyok aktív játékos?

2012. aug. 5. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Green Gas-on Colt 1911-em, és volt még egy Smith & Wesson Sigma 40-em szintén Green Gas. A Sigma 40-en az Cybergun volt, a Colt már nem tudom milyen.


A sigma-t kb 2 hétig tudtam használni, utána letört a szán belső felében lévő belső kakas felhúzónak a pöcke. Pótolni nem lehetett, szóval kuka az egész. Jó ha 5 tárat előttem vele.



Colt 1911 pedig egyszerűen megbízhatatlan. Az egy dolog hogy mindig össze vissza töltögette a golyókat, és össze vissza lökte ki a gázt, egyfolytában hullottak róla az alkatrészek. Hopp egyszer egy szánakasztó, hopp egyszer egy biztosító, hopp egyszer egy műanyagdarab leesett. Arról nem is beszélve hogy tele van kiálló részekkel, mindig beleakadt a pisztolytáskába kirántásnál, illetve szinte minden pisztolytáskában lötyög és kiesik.


A Dan Wesson arra, hogy dísz legyen, kint az udvarba célba lőni, szerintem is a legtökéletesebb. Mert valóban, nagyon mutatós fegyver. Elég élethű is a töltényhüvelyekkel, illetve nagyon ötletes megoldással oldották meg a hajtóanyag kérdését.


Gázos fegyverekből ami jó is és olcsó is, azok a blow bakck nélküliek. Nem tudom most ki a gyártó, de van egy Beretta, nem sok pénz, de elég tartós. Illetve még ott van a Tokio Marui MK23 Socom. Ez utóbbi szerintem a legkiválóbb gázos marokfegyver.

2012. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűha akkor jó sok mindent nem tudtam eddig ezekről a fegyverekről. Kösz a felvilágosítást mindenképpen beruházok egy airsoft pisztolyra a közeljövőbe és mindenképp felhasználom ezeket a tanácsokat kösz!
2012. aug. 5. 21:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdésként azt szeretném feltenni ha makacsul ragaszkodom a colthoz milyet érdemes?:)
2012. aug. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!