Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megeri megvenni a Simcityt?

Tomaseltas kérdése:

Megeri megvenni a Simcityt?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak hogy rossz,es sokan hogy jo,Es hallottam hogy megjelent mar par frissites is.Megeri?
2013. máj. 10. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg ha megvetted.Én azt mondom,hogy töltsd le torrentről és próbáld ki a tört verziót.Ha tetszik akkor megveszed ha nem akkor alap,hogy nem.Ha lenne rá pénzem akkor én tuti megvenném.
2013. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Darto válasza:
Nincs hozzá tört verzió.
2013. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megvenni , Én már a nagyobb frissítés után vettem meg így nemtudom milyen volt elötte, de eddig semmi bugot nem találtam benne , leállások is ritkán vannak , hetente max 2 de az is csak pár órára . Ami meg az árát illeti, egy ilyen játékra nem drága a 10.000 forint mivel többféle várost építhetsz , és nem könnyü teljesen rendbe tartani a városokat így nem unod meg egyhamar.

Ha meg szeretnéd venni , ajánlom a gameshop-ot. Szálítással együtt 10.000 a limitált kiadás és elég gyorsan kiszállítják , nekem másnap délelött már kihozták.

2013. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!