Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3. Állomállások. Milyen...

Sims 3. Állomállások. Milyen munkák vannak? Megéri megvenni? Van benne modellkedés?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 16:06
 1/2 anonim válasza:
Hát modellkedés éppen nincs, de lehetsz divattanácsadó, lakberendező, detektív, tűzoltó meg valami "szellemvadász" féle. Még van több kisebb állás is, de azok olyanok mint az alapjátékosok, nem látod mikor dolgozol. Azoknál amiket felsoroltam, a munka alatt is te irányítod a simedet, nem csak úgy bent van egy épületben. Szerintem megéri megvenni, én sem bántam meg. :)
2013. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs benne modellkedés, a munkákat leírta az 1., de a divattanácsadónál ha belépsz a sim szépítő izébe akkor lehet nem jön ki a ruha panel, elég sokan jelzik ki ezt a hibát, nálam is ez van :c
2013. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!