Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ezthogy lehet...

Szerintetek ezthogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

A régi 60gb-s ps3 fatem javithatatlanul tökre ment,de a vinyonak nincs baja.Vettem uj 320gb-s slimet átraktam de valami olyat ir ki hogy valami frissites nem felel meg vagymi,magyarul nem tudtam megnézni.Ezen vannak a menteseim stb

..,szerintetek ezt hol tudják nekem át másolni?Vagy legalább megnézni h mivolt a régi e-mail em amivel csináltam account-ot?Elöre is kössz.



2013. máj. 3. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van külső vinyód, akkor bele rakod a ps-be a 60 gb-os vinyót, csinálsz backup-ot, bele rakod a a 320gb-osat és átmásolod a külső vinyóról a back up-ot.

Egyébként ha lefényképeznéd a hibaüzenetet akkor többet tudnék segíteni.

2013. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké akk majd elküldöm privibe amugy köszi :)
2013. máj. 4. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiba üzenet azért van mert a fat vinyóján más szoftver van és a gép először a vinyóról kéri a ofw-t
2013. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TaKy99 ***** válasza:

- átrakod a 60-as vinyót a 320-as ps-be.

- A firmware optimalizálást még a régi hardverhez csinálta a rendszer, ezért az új vashoz nem lesz megfelelő ezért a [link] oldalról egy Pendrive \\PS3\UPDATE mappájába töltsd le az új firmware-t. dugd be a ps3-ba,majd indítsd el...

- Ezután egy FAT32-es vinyóra (esetleg pendrájvra) csinálj teljes backupot.

- tedd vissza a 320-as vinyót.

- állítsd vissza a backupot.

2013. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az lehetséges hogy megnézzem rajt a e-mail cimemet mert automatikusan ott van a psn-be
2013. máj. 5. 11:52
 6/6 TaKy99 ***** válasza:
Igen, elméletileg meg tudod nézni.
2013. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!