Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat töltsek le a...

Milyen játékokat töltsek le a telefonomra?

Figyelt kérdés
samsung galaxy mini ötletek ?

#kakibogyo
2013. ápr. 26. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
ami megtetszik de például a pou-t a benji bananas-t az angry birds-t a my boo-t remélem segítettem:))
2014. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én segítek!

Menj rá erre a linkre!

[link] re!

Majd ottvan az hogy Download options. Hogyha a Windows gépedről akkor a Windowsra kattints, hogyha androidról akkor az Androidra kattints. pl. Rá kattintottál az Androidra. Akkor rá megy egy másik oldalra, és várj egy kicsit, mert automatikusan, fogja elkezdeni a letöltés. Miután letöltötte telepítsd. NA MOST! Lehet nem engedi, hogy telepítse, mert nincsen engedélyezve, hogy ismeretlen forrásról telepítsen, vagy töltsön le.

Ezt úgy tudod megoldani, hogy bemész a beálításokba, rányomsz a "Biztonság" gombra, megkeresed az "Ismeretlen forrás" gombot, és kipipálod. Azután már engedni fogja. Miután telepítette meny be a Mobogeniébe, mert ezt töltötte le, és már meg is vagy. Onann le tudsz tölteni: Alkalmazásokat (fizetősöket is), Játékokat (Fizetősöket is), Képet, Zenét, Videot (Youtuberól), EBook-ot!

Remélem sokat segítettem!

2014. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!