Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtem újra játszani a...

Elkezdtem újra játszani a star wars KOTOR-ral (1. ) és ezt írja ki, valaki help?

Figyelt kérdés
[link] (ja meg a patcheket muszály rárakni?) a videó kátyával lehet valami gond csak nemtom mi :|.
2013. ápr. 14. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl jó neki:D nem ismeri fel és nem tartja megfelelőnek ,kevésnek tartja. Ja a patchok nem ártanak.
2013. ápr. 14. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kevésnek?? 1 gb videó kárytám van az mi akkor?
2013. ápr. 14. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán bírni fogja a játékot , csak már túl modern a vga-d és nem ismeri fel. Nincs semmi baj magyarul, a szarkasztikus hangneme nem jött át az előző írásban:D
2013. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jajó xd nem éreztem benne a szarkazmust az előbb tényleg xd

szóval csak szimplán sok neki akkor, fasza! :D köszi !

2013. ápr. 14. 17:36
 5/7 A kérdező kommentje:
és nem sajnos nem viszi mert már megpróbáltam az op.rendszert is lejjebb venni meg mittom én patchek is de nem. hát a videó kártyát nem hiszem hogy lehetne csökkentni :DD xd vagy is csak az neki a problemje
2013. ápr. 14. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:

1.03 ha fel patcholtad, szed le a v1.03 [ENGLISH] No-DVD/Fixed EXE-t és nekem úgy működöt.

[link]

2013. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oh :) oké köszi mégegyszer! hátha succcess! :D
2013. ápr. 15. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!