Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtem játszani a Wow...

Arshapapa kérdése:

Elkezdtem játszani a Wow Catával, elsőnek kezdtem egy Rogueval (subtlety)?

Figyelt kérdés
úgy érzem hogy egészen jól tolom már vele (1 hónapja, kb 370 level itemu cuccokkal), de mivel először játszom a wow-al és első karim, ezért biztos van pár alapvető hibám, ehez lenne pár kérdésem?gondolok itt a legjobb spellekre,az agi mellett a másodlagos tulajdonságok elosztására(jelenleg criten van,de olvastam h jobb lenne a haste rating)na szóval bármilyen segítségnek örülnék,előre is köszönöm :)

2013. febr. 21. 16:07
 1/2 Bevapir válasza:
nézz talentet rotát és sok guide-ot hogy kell gemelni enchantolni spell használat stb.
2013. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a videokkal kicsit bajban vagyok,mert ahány video annyi féleképpen használják,személy szerint én főleg hemot és backstabot használom,de pl a stunoknál totál nem vagyok képben hogy melyik a legjobb,újjabban olvastam olyat hogyha a támadásnál ha az "5 pont"felmegy akkor egy slice and dice elméletileg ad egy nagyobb dps-t,de nem vettem nagyon észre ezt.(egyébként a gem,encha,glyphs,kb tudom használni,de azért köszi ;).
2013. febr. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!