Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt honnan tudom meg? (Xbox 360)

Ezt honnan tudom meg? (Xbox 360)

Figyelt kérdés

Azt hogy RGH-s?

És mit is jelent pontosan az rgh?


2013. ápr. 11. 21:34
1 2
 1/19 anonim válasza:
pendrivrol tutc játékokon játcani
2013. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam de mikor bedugtam a pendrivet mindig formatálni kellett
2013. ápr. 11. 21:42
 3/19 anonim ***** válasza:
Tetettél RGH-t az Xbox-ra azt neked kell tudni.Amúgy RGH-s Xbox360-at nem gyártanak.
2013. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az RGH azt jelenti "Rohadt Görény Hülye-gyerek"lopja a játékot.
2013. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon vicces -.-

Csak nem mindenki teheti meg hogy játékot vegyen.

2013. ápr. 11. 21:57
 6/19 anonim ***** válasza:
#4 hé shadow, új felhasználód van :D ?
2013. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kár hogy levegőt akárki vehet.
2013. ápr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sokaknak kajára sincs neked meg PC,+internet és Xbox játékra meg nem telik?Van bőr a pofádon hazudozni te féreg takarodj el innen de marha gyorsan.A tököm tele van a sok kis hazug buznyákkal játékra nincs pénz de minden másra igen.Más oldalakon egyből törlik az ilyen jellegű kérdéseket,ezen az oldalon mindent lehet?Ennek utána fogok nézni mert nagyon irritál a sok kis tolvaj patkány.
2013. ápr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hidd el te ugyanilyen irritáló vagy itt a rinyálásoddal amire egyébként senki sem kíváncsi

a kérdéseket meg moderálják, hiába mondod azt, hogy nem, mert moderálják

attól hogy nem a jelentésedre rá fél percre nézi meg egy moderátor a kérdést, attól még megnézi

a moderátoroknak bőven van más dolguk, ezt az egész nyamvadt oldalt kell rendben tartaniuk

azzal meg hogy itt kötözködsz te ugyanúgy megszeged a szabályokat, tehát ha a moderátor törli ezt a kérdést akkor egyúttal téged is letilthat

2013. ápr. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mit moderálnak te nagyon hülye tele van ez az oldal a warez és hozzá hasonló kérdésekkel.Ezzel az erővel zárfeltörésekkel kapcsolatos kérdést is fel lehet tenni,mert ugyan az a szitu meg akarok hack-elni egy lakást.
2013. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!