Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Xbox live-on csak pénzért...

A Xbox live-on csak pénzért tudsz játékokat szerezni vagy lehet valamilyen pontokkal is? Ha pontokkal is lehet, akkor, hogy kell szerezni?

Figyelt kérdés
Valamilyen pontról mintha hallottam volna. :-)
2013. ápr. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól hallotad, a játékok során amit megveszel boltba vagy bárhol azok során kapsz G-et ez olyan kupa féleség.Úgy is meg tudod nézni hogy

1.berakod a játékot

2.megvárod mig beolvassa

3.bele mész a játékba

4. megnyomod a controler középső nagy gombját( melyen a 1 nagy X va)

5.elmész balra

6.bele kell ott valamibe menni(már nem emlékszek hogy ez hogy is van de azthiszem hogy ott a legelsőbe,aztán a játék ikonjába bele mész)

7.És ott tudod elolvasni hogy azokat a pontokat hogyan tudod megszerezni.

remélem tudtam segíteni! :)

2013. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kissé zagyvaságot beszél.

Két féle pont létezik az xbox univerzumban és ez sokak fejében nagy káoszt okoz.

Van az úgynevezett G, azaz Gamerscore, amit a játékban elért eredményein után kapsz.

Ez péniszméret kompenzáción kívül semmire sem jó.

Ezen kívül van az úgynevezett Microsoft pont, amiért az arcade játékokat és kiegészítőket lehet venni, de ez ugyanúgy pénzbe kerül, csak előbb ilyen pontra kell átváltani, aztán tudod a rendszerben elkölteni.

2013. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló írta a tutit.

Üzletekben is vehetsz MS pontokat lesz egy kód hozzá azt beütöd és aktiválódik a megvásárolt mennyiségű pontod.

Itt láthatod őket.


[link]


Itt talán olcsóbb valamivel.Megbízható én tőle vásárolok több mint 2 éve.


[link]

2013. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 12. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!