Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mást is tett már függővé a...

Mást is tett már függővé a world of warcraft?

Figyelt kérdés
2012 dec 17én lopták el a karakteremet. Addig egyértelműen wow függő voltam. 2 év alatt 4800 óra, azaz 200 nap volt a tiszta játékidőm csak a wowban. (tauri szerver) Örülök, hogy így történt, mert kétlem, hogy abba tudtam volna hagyni másképpen. Sok mindent el is buktam a játék miatt, nektek van ilyen tapasztalatotok? 22/f

2013. ápr. 7. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

rengeteg WoW es mas jatekfuggo van vilagszerte,

te igy legelabb "meggyogyultal"

2013. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy az egyedüli.Ebben az a szomorú hogy a wow az egy értelmetlen játék.Gyakorlatilag az győz aki a legtöbb időt tölti a gép előtt,néha fordulnak elő olyan harcok amikor az nyer akinek jobb cuccai vannak,nem pedig az aki régebb óta játszik


Én is függő voltam de én legalább értelmes játékokkal játszottam amikben sok jó sztorit ismerhetett meg az ember,továbbá gondolkozni is kellett és ügyességre is szükség volt,nem pedig arra hogy 10000 órát töltsél a gép előtt ahhoz hogy valakit egyáltalán megtudj verni


Nem ítélem el a játékfüggőket.Inkább függjenek a gép előtt minthogy gyilkoljanak az utcán.Ugyanúgy vagyok az alkoholistákkal és a drogosokkal is.Amíg nem ártanak senkinek addig csinálják ha akarják,nem ítélem el őket


Azokat az embereket ítélem el akik másban kárt tesznek


Tehát a wow függőket se ítélem el és nem utálom őket,csak számomra felfoghatatlan hogy hogyan lehet ettől az értelmetlen játéktól függeni,ráadásul baromi unalmas is,ennél még a sakk is jobb

2013. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát kedves 2ik válaszoló, sok igazság van abban, amit mondtál, egyébként adott néhány dolgot a játék egy komolyabb és néhány kevésbé komoly havert pl. De sajnos nagyon könnyű ráfüggeni. Mielőtt elkezdtem, a pestist terjesztő patkányokat többre tartottam, mint a wowosokat, aztán mégis ez lett belőle. Miután egy picit is belejösz sajnos az unalom átcsap érdeklődésbe és csodálatba, később pedig szerintem minimális töredék, aki kibírja, hogy ne legyen függő.
2013. ápr. 7. 19:19
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát igen ez az egyik legnagyobb csábereje szerintem hogy üsszeismerkedhetsz emberekkel akikkel akár barátok is lehettek,sőt van aki ott csajozik :D
2013. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na a csajozás a másik, ami a legnagyobb hiba lett volna :D a saját függőségemböl kiindulva, az hiányozna legkevésbé, hogy a csaj beszoljon, hogy bocsi ma ne gyere át, mert raid/arena, akármi van. Bőven elég haverokat, spanokat összeszedni :D
2013. ápr. 7. 22:53
 6/21 anonim ***** válasza:

Van sok igazság abban amiket írtok de azért nem teljesen így van!Én már rengeteg mmorpg-t kipróbáltam és nekem a wow jött be a legjobban.Taurin kezdtem és már fél éve eredetin wowozok.Nem értem hogy mindenki sír hogy függő lettem meg mások mondják hogy ne játsz te kocka mert függő leszel! stb... Bakker ez a te választásod!Senki nem fog fegyvert a fejedhez hogy játsz!!!Én nem tartom magam függőnek, egy héten kb 4 szer logolok be és nyomom olyan 2-3 órát.Van aki piálni megy szabadidejébe vagy facebookot nyomja vagy filmezik.Hát én meg wow-ozok.Ennyi.


ui: Egyébként pont hogy a wow az ahol megvan az egyensúly a kasztok között és nem mindig az győz akki jobb gear-be van.

2013. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja és van menyasszonyom és sportoló vagyok.
2013. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem akit a wow függővé tesz az más játék is azzá tenné. Szóval egy játékra ezt nem lehet ráfogni.

Ez ahogy tapasztaltam főként a tinédzser (pontosabban 14-22 év, beleszámítva a főiskolásokat, egyetemistákat is) korosztályban okoz ez gondot.

Én majdnem 6 évig játszottam wowwal, de sose lettem függő (nem egyfolytában voltam előfizető, kb 18-20 hónap kimaradt a 6 évből). Igaz én eredetin játszottam ahol sokkal érettebb volt a közösség és nehezebb is volt gearelődni.


Többségében felnőtt, dolgozó emberekkel játszottam együtt akiknek vagy volt családjuk vagy a barátnőjük, feleségük is játszott (egyik guild társamnak a 17 éves "gyereke" is :D ).

Sok normális embert ismertem meg, némelyikükkel msn-en, iwiwen(ha magyar) később facebookon is tartottuk, tartsuk a kapcsolatot.

Én igazi kockát aki napi 10-12 órát játszott kb nem is ismertem. Persze én mindig egy casualabb guildben játszottam, ahol kb heti 2-3 raid volt és nem mind kötelező.

Persze így kimaradtak az olyan élmények mint naxxramast végigölni 60-on, illidan/kiljaeden ölés 70en... de én azért élveztem azt is mikor 30x wipeoltunk egymás után magtheridon-on :D


Szóval nekem nincs ilyen tapasztalatom se magamon, se az ismerősi körömben.

Most 28 vagyok, 2005 áprilisától játszottam egészen 2011 január végéig. Szerintem megérte. Csak a végére már ráuntam a játékra, nem azért mert sz@rabb lett, hanem mert 6 év az 6 év és semmi újat nem tudott mutatni már a wow ami miatt megérte volna tovább játszani.

2013. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
mythos: sajna azért okozott gondot a játék és lettem függő arra az időszakra, mert csúnyán fogalmazva szükséges és kötelező volt ahhoz, hogy a legjobbak között legyek. Igazából persze ezen múlik a játékmennyiség, hogy ki mennyire veszi komolyan, ki mennyire foglalkozik a leg jelentéktelenebbnek mondott dolgokkal is. Én játszottam is annyit, előfordult a napi 12 óra simán. Tény, hogy bennevoltam a legjobbak között és ennek ez volt az ára. A végénél az is segített, hogy látótávolságba került a cataclysm és nekem a wotlkval indult a játék, és nem is tetszett egyáltalán a cata vagy a mop.
2013. ápr. 8. 12:23
 10/21 anonim válasza:
Én wowozom. Első kiegészítő óta, de egyszerűén, nem tudom megunni, eredetizek, és ahogy munkából hazaérek, egyból leülök, nem értem mi ezzel a gond? Mi vele a baj? Másnak nem ártok, magamat még pihentetem....
2013. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!